Fotbalový král

Fotbalový král https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480408/bmid_fotbalovy-kral-E3L-480408.jpg 3 4 3

Fotbalový král série

Ono je to jedno. Jestli je člověk malej kluk, dospělej chlap nebo jestli je dědek. Hlavní je se z nikoho a z ničeho nezbláznit, a když je malér, když člověka srazej k zemi a když si myslí, že na to nemá, musí se vzpamatovat a zmáknout to. Prostě nebejt poseroutka. Hlavní hrdina Fotbalového krále se jmenuje Pepík, jako největší český fotbalista všech dob Josef „Pepi“ Bican. A chce se mu vyrovnat. Jenže skoro přes balon padá. Ale tak se holt zapře a zamaká.... celý text

knihomol788
14.03.2023 odpad!

Knihu si vybral syn, začali jsme číst po večerech a nedočetli. Je to sprostý brak. Kniha plná vulgarit, urážek a nepatřičných popisů. Takhle určitě nechcete, aby vaše dítě mluvilo ve druhé třídě. Pokud chcete pěknou knížku o fotbale, kupte si Fotbaláky.

oolinkaa
14.01.2023 3 z 5

Synovi se velmi kniha líbila , momentálně má fotbal velmi rád . Nenašla jsem , od jakého věku knížka je , ale popis kalhotek, které se zařezávají do půlek a oslovení děvka mi do dětské knihy nějak nepasuje..

marti.s
15.05.2022

Hledala jsem pro syna knížku o fotbale, takže to Fotbalový král splňuje, líbil se mi začátek, kdy na sobě hlavní hrdina tvrdě dře a přes prvotní neúspěchy se mu podaří prosadit se. Co mně (i synovi) trochu vadilo byl úvodní popis děje každé kapitoly, který většinu děje prozradil a ubral tak na napětí. Některé části (např popisující dívky ve třídě) mi přišly až vulgární.

česká literatura pro chlapce

Jan Žáček