Leon mistr kliček

Staň se členem party Fotbalových divochů! Pro partu malých kluků je fotbal vším. Leon Mistr kliček a jeho kamarádi se těší na začátek fotbalové sezóny a netrpělivě čekají na konec zimy. Jakmile však sníh roztaje, malé hřiště obsadí starší kluci neboli parta Neporazitelných vítězů. S tím se však Divoši nechtějí smířit. Vzdorně vyzvou soupeře na zápas o hřiště. Fotbaloví divoši sázejí na vítězství, ale jak jen mají vyhrát nad staršími a silnějšími kluky? Získejte nové kamarády, užijte si dobrodružství a napětí s Fotbalovými divochy! ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13181/fotbalovi-divosi-leon-13181.jpg 3.310

Fotbaloví divoši 1.

Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Die Wilden Fussballkerle, 2003

Kniha Leon mistr kliček

Autorem této knihy je Joachim Massannek

Je to partě kamarádů kteří milují fotbal

Jednou o velikonočních prázdninách kluci netrpělivě čekají na jarní počasí ale potíž je v tom že se všichni nemohou dočkat. Tak vezmou každý z nich míč a začnou bušit na stěny domu , a podařilo se jim také rozbít lustr, okno, a jeden má dokonce astma a kvůli tomu je furt nemocný. Ale když jim domácí vězení skončí ,tak všichni běží hned na hřiště kde je ale čeká nepříjemná zpráva. Hřiště totiž zabral tlustoch Michi se svou partou a fotbaloví divoši se pokusí získat hřiště tak že se utkají s Tlustochem MIchim a jeho partou.

Ale jestli se jim to podaří to si bohužel musíte přečíst sami

radek0635
30.06.2014

Nevím kdo to hodnotil, tak jak to hodnotil, ale to si určitě tato knížka nezaslouží. Četl jsem to v době, kdy jsem sám hrál fotbal, takže pro mě super knížka. Nenáročná, ale super.