Ráj

Ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4674/foster-saga-raj.jpg 4 85 5

Foster Saga série

< 2. díl

Román Ráj dává nahlédnout do života bohaté texaské smetánky. Při největší společenské události v Hustonu, na Orchidejovém plese, se znovu setkávají dávní přátelé Diana Fosterová a Cole Harrison, a čeká je výjimečná noc. Diana je svobodná a přes své bohatství zůstává stále nečekaně nezasnoubená. Cole je sice původem chudý ošetřovatel koní, nicméně má mrzoutského ale zámožného strýce - ten jej nutí aby se oženil, jinak jej nepřijme za společníka. Každá noc však jednou skončí a oni musí svou vzájemnou náklonnost rozvíjet tak, jako budují své obchodní říše. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Remember When , 1996

helenkan
08.08.2022 5 z 5

Docela ráda jsem si tuhle romantiku přečetla znovu. Není na škodu mít takové odpočinkové čtení v knihovně a čas od času se k nim vrátit. :-)

Kudík
08.08.2021 4 z 5

Rodina Fosterových byla prostě skvělá. Líbila se mi celá jejich tvůrčí činnost, ať už kutilství nebo zpracovávání pěstitelských výdobytků. Diana se mi líbila již v předchozím díle, který se točil více okolo její sestry Corey. Zde jsem se nejvíc bavila při popisu výletu Fosterových do Yellowstone. Od přípravy zásob, kempování, až po konečné focení. :)
Cole Harrison se mi více zamlouval ve své mladší podobě, a poté až skoro ke konci, kdy trošku ubral ze své drsnosti. Zjištění v závěru, co měl za bratry a otce jeho postoj celkem vysvětlovalo. Musím souhlasit s komentářem viz. petraj30, že něco si zasloužilo (nejen epilog) více rozepsat a něco naopak mohlo být trošku okleštěno, ale celkově je to příjemné čtení (s neodpovídající obálkou), které splní přání nejen Calovi.

petraj30
01.04.2020 4 z 5

Příběh byl opravdu moc krásný a dojemný, ale příběh s její sestrou se mi líbil o něco málo víc - asi na 100 stránkách autorka popsala krásný a hlavně zakončený příběh . Tahle kniha měla něco málo přes 400 stran, ale řekla bych, že tam snad ani nebylo řečeno všechno. Chyběl mi především nějaký pořádný epilog s její úžasnou rodinou. Taky mě celkem překvapovalo, že i na vzdory počtu stránek byl ten jejich případ obdivuhodně rychle vyřešen. Některé věci byly rozepsány na pár řádcích, a některé se zase strašně vlekly. Nějaké části bych určitě více rozepsala. Jinak se mi příběh moc líbil.

helenkan
05.07.2016 5 z 5

Tyhle příběhy miluju.Super čtení.

enyr
28.07.2012 5 z 5

Krásná kniha doplňující příběh, který vyšel v povídkové knize Dar lásky. Tentokrát se ovšem děj zaměřuje na druhou ze sester, Dianu. Tento styl příběhu mám ráda. Taková příjemná romantika.