Slib Čarodějného krále

Kniha byla dobře schovaná. Její stránky slibovaly moc samotného Čarodějného krále. A když byla nyní nalezena, ani skutečnost, že každý, kdo ji otevře, zemře, nezabrání tomu, aby o ni lidé bojovali. Vítejte v Krevelech! Z pověření dračích patronek zamířili lidský zabiják Artemis Entreri a jeho společník, temný elf Jarlaxl, do démony prolezlých pustin. Netrvá dlouho a ocitnou se přímo uprostřed konfliktu mocných sil, které by je nejraději zabily – anebo ještě hůř… Ale Entreri a Jarlaxl nejsou obyčejní potulní žoldáci a starodávné zlo a zavilé krevní msty divokých Krevelů možná narazily na rovnocenné protivníky. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234218/zoldaci-slib-carodejneho-krale-kNJ-234218.jpg 4.630

Forgotten Realms - Žoldáci 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Promise of the Witch King, 2005

Kniha Slib Čarodějného krále

Laxativum
21.09.2019

Perfektní příběh, akce, nápady, postavy.
Tahle trilogie mě baví. Taková nová pikantnější jiskra mezi knihami Forgotten realms.

Etule
07.06.2019

Pro mě rozhodně nejlepší díl z celé trilogie. :) Miluju ty dva když jsou pohromadě, protože jejich kousavý humor a "vztah" jsou naprosto dokonale sladěné. Nechybí humor, napětí a můj milovaný Jarlaxl.

Jirka92333
16.04.2018

Atrogat se stal jednou z mých nejoblíbenějších postav. Za jeho stvoření patří spisovateli můj upřímný dík :-D.

hana4834
04.10.2017

Jako vždy se skvěle čte je to napínaví a dává noví pohled na Artemise a Jarlaxa.

Dašička
08.11.2016

Kdo má rád Drizzta, určitě si zamiluje i Artemise a Temného elfa Jarlaxla. Dobrodružství s knihou je skvěle vymyšlené a moc pěkně se čte:)