Tichá čepel

Tichá čepel https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32162/temne-stezky-i-ticha-cepel-32162.jpg 4 129 7

Může být Magický krystal konečně zničen? Drizzt je odhodlán zničit zákeřný Magický krystal, a vydá se proto za učeným knězem Kaderlem. Stane se však to, čeho se nejvíce obával – Crenshinibon padne do rukou drowského žoldáka Jarlaxla a jeho pochybného spojence Artemise Entreriho.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

The Silent Blade , 1998

knihomolkajanca
01.03.2020 4 z 5

Návrat Jarlaxla i Artemise - mých dvou oblíbených postav, takže jsem si děj tohoto dílu určitě užila. Jarlaxl je prostě správný vypočítavý zákeřák, nicméně se mi velmi líbí, že má i své zásady, takže není jednoznačně špatnou, ani jednoznačně dobrou postavou. Artemise jsem měla ráda od začátku, jelikož je stejný mistr v boji jako Drizzt a vnáší do děje napětí a drama. Jsem zvědavá, jak se jako postava bude vyvíjet i nadále. No, vrhám se na další díl. Čtyři hvězdy.

l.e.d
14.07.2019 4 z 5

Ale jo, kniha pobavila, nenudila, byla taková jaká má být. Jarlaxl je zábavný, Artemis je prostě Artemis. Po 10 dílech už je těžké psát něco nového.
Styl psaní je stejný, děj nepřekvapí. Je to prostě pokračování předchozích dílů.
Mě to bavilo.

hana4834
23.05.2017 5 z 5

další skvělí příběh, a začínám fandit i Jarlaxlovi.

jan14s
23.03.2017 5 z 5

Velmi poutavý příběh a konec překvapil.

marek1278
14.02.2017 4 z 5

Další dobrodružství Drizzta a jeho přátel a jejich cesta za zničením mocného krystalu. Závěr mě trochu zklamal, bylo to moc rychlé a překvapivě dobré pro všechny strany, uvidíme, jak se příběh rozvine v dalších dílech.

Aki12
03.03.2016 3 z 5

Krásný díl, jen mě celkem mrzí závěr a celkové i druhá polovina knihy. V té první jsem byl napnutý jako struna od kytary, a pak se z toho zrodilo nějaké dílo, které stále poukazovalo jenom pomstu a zvrácenou duši Artemise Enteriho.
Díl trochu slabší a proto dávám *,*,*,

Dašička
11.07.2012

Opět krásně napsaný díl.... jen mě celkem mrzí, že z těch 11 dílů co jsem četla se jeden nezabýval knězem Kaderlem. Tak nějak jsem čekala, že bude jeho postava použita v nějakém dalším díle.... třeba se ještě dočkám. Jinak žoldák Jarlaxl je nádherně napsaná postava..... přesně škodolibý a zákeřně chytrý:))