Tisíc orků ekniha

Barbarské hordy krvežíznivých netvorů se valí na Páteř světa a v cestě jim stojí jen hrstka lidí a trpaslíků. Mezi statečnými obránci je i temný elf Drizzt Do'Urden a jeho přátelé. Jenže tentokrát mají orci nečekaného a mocného spojence – ledové obry. Děsivá armáda nezvyklých spojenců je prakticky neporazitelná a zůstává za ní jen zkáza a utrpení. Zastaví Drizztovy scimitary tuto lavinu zla?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/329399/tisic-orku-SWH-329399.jpg 4.365

Forgotten Realms - Lovcovy čepele 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno (ekniha) · Fantom Print

The Thousand Orcs · 2002

Kniha Tisíc orků

l.e.d

Tak co napsat? Stejný spisovatel, stejní hrdinové, čerství nepřátelé, stále ta samá akce a ono to furt funguje. Dokonce poprvé jsem byl napnutý. Za mě jedna z nej knih o Drizzitovi :D

Etule

Co k tomuhle dílu říct? Je to Drizzt! Je to Salvatore! Takže parádní akce, hromada zamyšlení a stará dobrá parta, kterou všichni zbožňujeme. Jen ten konec. Moje nervy!

hana4834
08.06.2018

už to není Legenda o Drizztovi ale pořád super čtení

Slooki
24.09.2017

´´Musím přiznat, že jsem jsem se té hordy orků, pár chvil dokonce i obával. Ukázalo se, ale, že mé obavy nebyli na místě. Po svém boku jsem měl totiž své nejbližší přátelé, na které jsem se mohl v nejtěžších chvílích, naprosto spolehnout´´ Touto knihou jsem se posunul, do mě tak trochu neznámého, všude samý ork a obr a trpaslík, až mi z toho šla ta moje hlava kolem. Na konec se ale v tom všem zorientovala, a ukázalo se, že jsem kápl na jistě dobrou trilogii. Trilogii, jež si jistě bude stát, zato jí přečíst.

Cryptkeeper
31.03.2017

Perfektní a napínavá knížka. Drizzt prostě baví,jeho příběhy a příhody jsou propracovanější,krvavější,nepředvídatelnější. Rozhodně stojí za přečtení :)

jan14s
23.03.2017

Jde vidět, že autor se posunul dále. Již není tak jednoznačné kdo zvítězí a to byla příjemná změna od ostatních dílů.

Dašička
03.09.2012

Při půjčování knihy jsem si myslela, že už si nikdy nepřečtu další knihu o Drizztovi..... a ono hele....další tři díly..... musím říct, že je to náááádhrerná kniha a jsem ráda, že v knize zůstali všechny hlavní postavy, Cathy, trpasličí král Bruenor, Regis, Wulfgar a bláznivá partka Břichkuchačů:))) Překvapivý závěr prvního dílu ...... už se moc těším na další díl:)))

nezdula
07.04.2012

prostě úžasné...miluju Drizzta :-)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

elfové trpaslíci

všech 37 knih autora