Stále ...

Stále ... https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4839/bmid_stale-wpp-4839.jpg 4 69 7

Navždycky (J. Deveraux) série

< 3. díl

Třetí příběh Darci Montgomeryové (Navždycky…, Navždycky a věrně), která své nadpřirozené schopnosti používá k pomoci sobě i svým bližním. Darci, která se stále ještě nevzdala pátrání po svém uneseném manželovi, dostává nový úkol, jenž ji zavede ještě hlouběji do světa nadpřirozených jevů. FBI ji požádá o pomoc při pátrání po zmizelém otci tajného agenta Jacka Rose. Sympatie pro hezkého a přitažlivého agenta ji přivedou do smrtelných nebezpečí a do dob dávno minulých. Jack má totiž svou mystickou ochránkyni, která je přenese do doby, v níž je Darci zbavena svých schopností. Najde zde klíč k rozřešení současného zločinu, po jehož stopách se ubírá? Nebo se stane objetí zlých sil, které ji drží v zajetí – navždycky?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Always , 2004

pip11
29.10.2020 5 z 5

Právě jsem dočetla třetí díl, a byl skvělý. Všechno to odhalování veškerého tajemství, cesta časem a spoustu dalších nečekaných událostí jsem si užila. Moc povedená série, všechny tři díly se mi velice líbily. Vzhledem k jejich návaznosti doporučuji tuto trilogii číst chronologicky od prvního dílu.

evineckY
10.10.2020 4 z 5

Skvělý nápad na knihu,takový potencionál a tak to ... Každý díl byl roztahaný a konec utnutý na pár stránek. Ale vcelku se mi to líbilo :-)

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, oddychové čtení :-) Tato série se mi asi líbila nejvíce :-)

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

moudivlacek
20.10.2015 4 z 5

Byla to krásná série a jsem ráda, že jsem ji četla, není to klasická romantika, ale to tajemno, které je kolem nás, a já věřím, že je, bylo zajímavé. Jen ten závěr je trochu nejasný.
Doporučuji

Knižní střípky
10.09.2015 3 z 5

Dočtena celá trilogie a suverénně tento závěrečný díl byl nejlepší.....kniha měla spád, líbil se mi výlet do minulosti, vtipných slovních soubojů hlavních hrdinů bylo opět dosti, nechybělo napětí, které tuto knihu poněkud odklonilo od klasického ženského románku, za což jsem byla jen ráda, jen bych si tedy asi představovala trochu jiné zakončení, z toho autorčina jsem trochu rozpačitá, ale to je jen můj pocit

Senza Jenka
26.11.2011 5 z 5

Tahle autorka je velmi plodná. Názory na její tvorbu se pohybují po celé škále od obvinění z kýče až po obdiv. Tahle trilogie (Navždycky..., Navždycky a věrně, Stále...) rozhodně vybočuje z řady. Klasická romance se odehrává v prvním dílu, zbytek je jiný, přičemž třetí kniha je asi nejzajímavější.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947