Forbidden

Máte vlastný biznis, prípadne sen raz vybudovať niečo vlastné? Radi by ste sa na marketing a kreativitu pozreli aj z iného uhlu pohľadu, ktorý často odporuje marketingovým poučkám? Rozmýšľate, ako vybudovať brand, ktorý si fanúšikovia na seba hrdo tetujú? Alebo ako hacknúť vlastnú produktivitu? Nesľubujem, že po prečítaní knihy Forbidden dostanete ultimátne odpovede na všetky tieto otázky. Zároveň som si istý, že k nim budete o niečo bližšie. Kapitoly sú krátke, takže ak aj veľa nečítate, tak toto rozhodne zvládnete. Nehovoriac o krutých fotkách. Oslovil som totiž dvadsať mojich obľúbených fotografov. Dal som im tému, ktorá sa mi k ich tvorbe hodila. A poprosil ich o fotku. Nie doslovnú, ale ilustračnú. Osem fotografov zo Slovenska, deväť z Česka, dvaja z USA a jeden z Kanady. Som vážne poctený, že jednotlivé témy takto obohatili vyjadrením témy cez ich objektív. Titulku zas namaľoval Dian, street art umelec a môj parťák v podnikaní. Tieto dvere sú namaľované v našom pražskom Forbidden Spote a vďaka mojej knihe cez ne môžete vstúpiť do môjho Forbidden sveta....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474465/big_forbidden-98G-474465.jpg 4.84

Kniha Forbidden

madlenka3189

Osobitě zpracovaná kniha, kterou ocení především fanoušci Tina. (: Místo konkrétních tipů či pouček v ní naleznete, jak konkrétně to bylo u autora a Life is porno. Žánr je uveden jako naučný, já bych řekla spíše autobiografie - tak pozor ať nemáte špatná očekávání, která by vám zkazila prožitek knihy! Moc se mi líbí odlišnost knihy, prostě z ní mluví Tino a to je skvělý! Křest knihy byla taky super akce, ale na 5 hvězd to dle mě není. (:

Affares

Kniha, kterou budete mít rádi nebo ji odložíte do kouta. Tino ji pojal velmi osobitě a popisuje v ní, co funguje jemu, jaká byla jeho cesta a hlavně jak se vyvíjí jeho uvažování, které spojuje životní styl, podnikání a osobní život. A právě témata, kde popisuje balanc mezi podnikáním a osobním životem mne zajímala asi nejvíce. Důležité je zmínit, že co funguje jemu, nemusí fungovat Vám. Ale nijak dogmaticky to nepodává, naopak jako podnět k zamyšlení a vysvětlí u daného bodu proč a jak. Velmi se mi líbilo delění kapitol, vlastně jedna kapitola je na cca 2-4 strany. Jasné, ucelené bloky, ve kterých se skvěle orientuje. Určitě se k ní zase vrátím a půjdu více do hloubky některých témat.