Forbidden

Forbidden https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474465/bmid_forbidden-98G-474465.jpg 4 9 4

Máte vlastný biznis, prípadne sen raz vybudovať niečo vlastné? Radi by ste sa na marketing a kreativitu pozreli aj z iného uhlu pohľadu, ktorý často odporuje marketingovým poučkám? Rozmýšľate, ako vybudovať brand, ktorý si fanúšikovia na seba hrdo tetujú? Alebo ako hacknúť vlastnú produktivitu? Nesľubujem, že po prečítaní knihy Forbidden dostanete ultimátne odpovede na všetky tieto otázky. Zároveň som si istý, že k nim budete o niečo bližšie. Kapitoly sú krátke, takže ak aj veľa nečítate, tak toto rozhodne zvládnete. Nehovoriac o krutých fotkách. Oslovil som totiž dvadsať mojich obľúbených fotografov. Dal som im tému, ktorá sa mi k ich tvorbe hodila. A poprosil ich o fotku. Nie doslovnú, ale ilustračnú. Osem fotografov zo Slovenska, deväť z Česka, dvaja z USA a jeden z Kanady. Som vážne poctený, že jednotlivé témy takto obohatili vyjadrením témy cez ich objektív. Titulku zas namaľoval Dian, street art umelec a môj parťák v podnikaní. Tieto dvere sú namaľované v našom pražskom Forbidden Spote a vďaka mojej knihe cez ne môžete vstúpiť do môjho Forbidden sveta.... celý text

anebar
anebar
30.12.2023 5 z 5

Jak název značí, kniha vás překvapí svými myšlenkami a názory. Nejvíc ve mně rezonuje věta, která říká, že správná kniha na osobní rozvoj je ta, která vám při čtení připadá, že vše vlastně už ve skrytu duše znáte.

Kniha vás zavede za hranu vašeho kreativního myšlení až zjistíte, že vlastně omezení, které si dáváte v životě, v práci, jsou pouze vzdušným zámkem.

Knihu doporučuji všem, co potřebují navnímat nový směr, kteří chtějí vstřebat nové myšlenky, ale i těm, kteří chtějí číst knihu, kterou ještě v životě v takové formě nečetli.

Jonny
Jonny
07.11.2022 3 z 5

Váhám, kam si knihu zařadit.

Při čtení jsem často vzpomínal na Restart, asi díky členitosti knihy, kdy na sebe jednotlivé kapitoly navazují jen volně.

Dost jsem se pobavil u "zrcadlové" kapitoly.

Značce Life is porno jsem se doteď obloukem vyhýbal. - Prostě jsem ji odsoudil "na první název". Po přečtení téhle knihy, jsem ji spolu s Tinem vzal na milost - konečně jsem prohlédl, že to není jen o "pornu, skejťácích a feťácích".
Následně jsem si poslechl i podcast na protiproudu.net (Jsem pravidelný posluchač - ale kvůli názvu "Life is porno" jsem kapitolu s Tinem přeskočil :-D)

Kniha je inspirační, ale stejně jako ostatní knihy z tohohle žánru, z vás úspěšné pány svého života neudělá.

Když nic jiného, knize vděčím za návrat k otužování. A potvrzuji funkčnost pravidla, že nové návyky se nejlépe zavádějí tak, že se přidají k už zavedené činnosti.
Otužuji se vždy po běhu (v bazénu na zahradě) a jde to samo.

madlenka3189
madlenka3189
16.07.2021 4 z 5

Osobitě zpracovaná kniha, kterou ocení především fanoušci Tina. (: Místo konkrétních tipů či pouček v ní naleznete, jak konkrétně to bylo u autora a Life is porno. Žánr je uveden jako naučný, já bych řekla spíše autobiografie - tak pozor ať nemáte špatná očekávání, která by vám zkazila prožitek knihy! Moc se mi líbí odlišnost knihy, prostě z ní mluví Tino a to je skvělý! Křest knihy byla taky super akce, ale na 5 hvězd to dle mě není. (:

Affares
Affares
13.07.2021 5 z 5

Kniha, kterou budete mít rádi nebo ji odložíte do kouta. Tino ji pojal velmi osobitě a popisuje v ní, co funguje jemu, jaká byla jeho cesta a hlavně jak se vyvíjí jeho uvažování, které spojuje životní styl, podnikání a osobní život. A právě témata, kde popisuje balanc mezi podnikáním a osobním životem mne zajímala asi nejvíce. Důležité je zmínit, že co funguje jemu, nemusí fungovat Vám. Ale nijak dogmaticky to nepodává, naopak jako podnět k zamyšlení a vysvětlí u daného bodu proč a jak. Velmi se mi líbilo delění kapitol, vlastně jedna kapitola je na cca 2-4 strany. Jasné, ucelené bloky, ve kterých se skvěle orientuje. Určitě se k ní zase vrátím a půjdu více do hloubky některých témat.

Autorovy knížky

Tino Hrnčiar