Tajemství jezdců z močálu

Tajemství jezdců z močálu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18448/bmid_tajemstvi-jezdcu-z-mocalu-Qly-18448.png 4 16 4

Florian ve světě duchů série

Babičky jsou už takové – nesnášejí komiksy, a ty hororové už vůbec ne. Proto si Florian jeden ze svých sešitů schová u paty starého keltského kříže – a zažije ohromné překvapení, když si ho chce vzít nazpět: sešit je pryč zato však Floriana cosi chytne za ruku a stáhne ho dolů. Tak se dostává Florian do světa duchů a s úžasem hledí na podivného tvora, který ho tam stáhl. Ale taky Žvanil, jak si tento tvor říká, je celkem slušně zaražen. Oba se však rychle spřátelí a Florianovi začíná skvělé dobrodružství…... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Das Geheimnis der Geisterreiter , 1996

Vixiene
31.01.2020 4 z 5

Velmi sympatické lehké fantasy, za jedno odpoledne přelouskané.

sarka9190
27.03.2019 3 z 5

Četba určená pro mladé čtenáře začínající s fantasy. Jako tenkráte já sama. Je to milé, svižné, přiznám se, že krapet naivní - zvláště první díl - nicméně, tuhle sérii mám dodnes pro potěšení ve své knihovně. Jsem ráda za to, že jsem byla tzv. odchovaná na těchto věcech a ne na milostných pseudo-akčních, rádoby-drsných novelách, které jsou v dnes rádoby hity.

laydee
15.06.2012 5 z 5

tuhle knihu jsem četla před asi pěti lety a pamatuji si, že se mi kniha opravdu líbila a chytla mně. Děj se mi líbil a myšlenka taky :)

Lusa
30.11.-0001 5 z 5

Opět jedna z mých knih z knihovny, tohle jsem četla už před hodně lety, ale i tak si ještě něco vybauji. Vím, že to byly skvělé knihy.

Peter Horn (p)
rakouská, 1964
1998  80%Tajemství jezdců z močálu
1998  87%Tajemství mechanických dětí
1999  73%Tajemství kočičího lidu
1999  76%Tajemství kamenných čertů

Kniha Tajemství jezdců z močálu je v