Princ

Princ https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235962/bmid_princ-wQm-235962.jpg 4 224 42

Miliony čtenářů po celém světě milují Gabrielovu trilogii. Autor vyslyšel jejich přání a přichází s novou třídílnou sérií nazvanou Raven, česky Florentská trilogie. Ještě před ní vychází novela Princ, která obě trilogie propojuje. Lze ji číst samostatně, bez znalosti předchozích knih, ale čtenáře bude určitě zajímat, jak autor spojil svět profesora Gabriela Emersona s temným a tajemným podsvětím florentského prince. Novela Princ zkrátka propojuje Gabrielovu trilogii a zbrusu novou florentskou sérii Raven. Setkáte se v ní s profesorem Gabrielem Emersonem a jeho krásnou ženou a také poznáte nové postavy z florentské série. Profesor Gabriel Emerson a jeho krásná žena Julia musejí společně čelit záhadnému nepříteli. Ilustrace Dantovy Božské komedie, které profesor nechá vystavit v galerii Uffizi ve Florencii, totiž dříve patřily přímo vládci florentského podsvětí. To profesor netuší a neví ani o tom, že je florentskému princi někdo ukradl. Tato tajemná a nebezpečná bytost chce své ilustrace za každou cenu zpět. A navíc prahne po pomstě. Nejprve ale musí odhalit, co je na krásné Julianne tak znepokojivého…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Prince , 2015

Madame R
17.08.2016 5 z 5

Jsem ráda, že autor tuto krátkou knihu napsal a dal tím jasně najevo, jakým směrem se bude celá další série ubírat. Pro některé je fantasy svět upíru nesnesitelný. Mě naopak nevadí. Myslím i že pan Reynard je všestranný spisovatel, který dokáže najít krásu i v něčem tak temném jako jsou nebezpeční upíři.

adrianna0305
17.07.2016 odpad!

Krátká blbost, která nás připravuje na to, že máme očekávat mnohem větší a zdlouhavější blbost. Zde se jen dočteme, jak Princ šmíruje cizi lidi při sexu :-)

Dixinka
10.07.2016 3 z 5

Slabý děj. Nepochopila jsem postavu Prince. Pokud to byl pokus o navázání o předchozí skvělou trilogii, tak se to moc nezdařilo.

Peťulka3
02.07.2016 4 z 5

Jednu hvězdičku ubírám za ty upíry či co to je...nějak mi tam nesedí.

munka
06.04.2016 3 z 5

Kniha ma veľmi nezaujala, ale prečítala som ju kvôli trilógií. Som zvedavá na Temnú Raven.

werusx
12.03.2016 5 z 5

Tuhle knihu jsem musela mít už jen z principu, že je tam ještě zmínka a Julii a Gablielovi. Bohužel už mě to nebavilo jako předchozí tři knihy, ale i tak se kniha výborně četla a pokračuji dál s Temnou Raven.

petvet
29.10.2015 2 z 5

Kniha Princ byla úplně o ničem - nebylo tam nic, co by mě trochu zaujalo...jsem tedy zvědavá na knihu Temná Raven, která má na Prince navazovat..

* Jen pro zajímavost = Kolikrát jsem se musela usmívat nad tím, jak Princ využíval moderní techniku (jeho hranice hlídaly kamery a alarm, miloval jízdu na motorce,...hlavně,že při jednání Koncilu svítili loučemi, neboť tam neměli elektřinu)

Evule114
08.10.2015 5 z 5

Tahle novela se mi moc líbila, hlavně to propojení s Gabrielem. Akorát mě zarazilo, že se spisovatel o kus vrátil zpět, ale vůbec to nakonec nevadilo, protože jsem si oživila, co jsem četla :-)

LibraryGirl
25.08.2015 4 z 5

Z Prince se toho moc nedozvíme. Je to opravdu jen malá lávka k Temné Raven.
Myslím, že to autor vydal jen, aby nalákal na další sérii. Klidně by tuto novelku mohl přidat do knihy Temná Raven, ale i tak pěkné. Aspoň jsme s Williamem delší dobu:-) :-) ;-) ;-)

petrulka
24.08.2015 3 z 5

Tedy já vůbec nevím, jak reagovat. Na jednu stranu zajímavá jednohubka pro milovníky nadpřirozena a tajemna. Na druhou stranu se mi chce říct "a toto je jako co"? Je hezké se setkat znovu s Gabrielem i Julií, ale za takovou cenu? Nevím, jsem zvědavá, jak se s tímto odjištěným granátem autor vyrovná..

Haňulec
21.08.2015 5 z 5

Velmi pěkné propojení dvou trilogii. Sice mě to z počátku děsilo, ale na konci jsem byla velmi mile překvapena. Tato kniha se dá číst i samostatně, ale za sebe mohu doporučit si přečíst Gabrielovu trilogii, poté tuhle knihu a nakonec začít s trilogii The Raven.

Helena Lacková
16.08.2015 5 z 5

Zajímavé propojení s nadcházecí trilogií, těším se

Culie
11.08.2015 3 z 5

Zatím z toho mám smíšené pocity. Sérii Hříšné odstíny vášně jsem si velmi oblíbila, ale o knize Princ zatím nevím co si myslet. Rozhodně mě děj zaujal a určitě si přečtu i Temnou Raven, ale zatím nejsem schopná říct nic víc.

Samira
07.07.2015 3 z 5

Z knihy jsem dost rozpačitá, nevím jestli je tohle propojení sérií úplně šťastné. Princ si mě nezískal, stejně jako děj okolo jeho postavy. O Gabrielovi a Julii jsem si přečetla ráda, ale vzhledem k té bombě, kterou na nás autor hodil, nevím jestli se mi do další série chce, i když jsem se na ni těšila. Samozřejmě mi to nedá, už jen proto, abych měla klid v duši. Ale zatím se to nevyvíjí moc slibně.

trynitrix
31.05.2015 2 z 5

Začátek byl překvapivě napínavý s příměsí Princova tajemna a opětovné shledání Gabriela s Julianne. Ale pak už jsem četla jen z principu jak to dopadne nijak záživné, taková předloha k daší trilogii.

renata5823
28.05.2015 3 z 5

Přečetla jsem to ...trochu mi nesedělo jak se do takové trilogie dostali upíři ... to sem trochu nepochopila ... ale jako zajímavé ...autor sloučil dva nejčtenější žánry(upíry a sex) ...no sem zvědavá jak to bude pokračovat :)

Nelly
23.05.2015 3 z 5

Prince jsem vzala jako prolog k nové trilogii (?) Raven, takže snad ani vzhledem k malému počtu stran nelze jako pořádnou knihu hodnotit - je to spíše ochutnávka následujícího, takže pro mne trošku zklamání. Myslím, že G. a J. stačil hmotný svět, nadpřirozeno by se jim mělo vyhýbat. Ale kdo ví, třeba jim to bude slušet, nechám se překvapit...

nai.ivka
22.05.2015 5 z 5

Když jsem ji otvírala myslela jsem, že to bude něco nového samostatného. Ale líbilo se mi to a těším se na další pokračování jak Prince tak Gabriela. Když se tahle postava mihla v posledním díle Gabriela, čekala jsem, že to nějak souvisí s protivníky Gabriela nebo Julie. Jen tak ji tam bezdůvodně prsknout bylo divné. Přijde mi to jako by se autor inspiroval u autorky Twilight sagy.

michaela5007
26.04.2015 5 z 5

Zajímavé propojení nadpřirozeného světa prince a obyčejného světa Gabriela a Julianne ☺

michaela5007
26.04.2015 5 z 5