Fit maminka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lucie Výborná, moderátorka, novinářka, autorka mnoha televizních i rozhlasových pořadů a aktivní sportovkyně, a Markéta Dočekalová, televizní scenáristka a spisovatelka, doporučují prožít příjemné těhotenství a být fit nejen před porodem, ale i po něm. - Dva typy cvičebních režimů - pro začátečnice a pokročilé - Jóga, lehké posilování, míč a overball pro dobrou kondici - Péče o pleť, vlasy, prsa, nohy a chrup - Vhodná strava v těhotenství a v období kojení - Cvičení po porodu a zábavné posilování s miminkem - Čeho se v zájmu zdraví vyvarovat - Osobní zkušenosti, rady a dobré nápady pro každou maminku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19625/big_fit-maminka-W8K-19625.jpg 3.48
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Fit maminka

reniboro
06.06.2020

Kniha je napsána odlehčeně a velmi čtivě. Sympaticky :) Je o cvičení v těhotenství, v sestinedeli a po porodu (obsahuje fotky sestav s pomůckami i bez), rady k jídelníčku, kojení a péči o své tělo (tipy na relaxace, různé telove a vlasové masky, boj s únavou).
U par věci je patrné, ze je knížka přes 15 let stará, ale celkově obsahuje spíše obecné rady, které budou pravdivé porad. Při čtení jsem se pobavila a inspirovala, což jsem od této knížky přesně očekávala :)

WEIL
20.08.2011

Lucie Výborná byla dobrá moderátorka, tenistka, a nakonec je asi i maminkou, neb se většiny aktivit vzdala a měla první dítě se sportovcem co se zabýval sumem.