Fit bez fitness byznysu

Fit bez fitness byznysu https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433943/bmid_fit-bez-fitness-byznysu-M9U-433943.jpg 4 3 2

Platíte si odborné služby, a přesto se necítíte být fit? Nejste sami. Až 90 % mužů a žen, kteří využívají placené odborné služby a produkty, nikdy trvalého úspěchu nedosáhnou! V této knize se dozvíte, PROČ tomu tak je a JAK se z tohoto zajetí byznysu s nadějí NAVŽDY osvobodit. KAŽDÝ člověk je schopen prožít život ve štíhlém a pevném těle, dobré kondici a tím i celkové vnitřní spokojenosti – avšak pouze za předpokladu, že zaujme SPRÁVNÝ POSTOJ K POHYBU a převezme pomocí jednoduché ZMĚNY MYŠLENÍ vlastní odpovědnost za svoje tělo. Ještě než se jako věční začátečníci rozhodnete pro pravidelné kondiční cvičení, vydejte se společně s bývalým osobním trenérem na pomyslnou horu vědění, abyste získali nadhled, samostatnost, nezdolnou vůli, klíčovou vytrvalost i radost z pohybu. S novým postojem i myšlením dosáhnete snadněji a sami trvale pěkného těla a dobré kondice!... celý text

Palicka85
28.06.2021 3 z 5

Trochu naivní kniha, kdy autor předpokládá, že každý člověk je schopný pochopit fungování těla a změnit myšlení. Na druhou stranu jsou myšlenky v knize neotřelé, kniha je čtivá a v závěru vede hodně k zamyšlení.

janzima
02.11.2020 4 z 5

Obsahově velmi zajímavá kniha, po které bych sám v knihkupectví asi nesáhl, ale dostala ji manželka a tak jsem ji za jedno odpoledne přečetl. Autor (mimochodem bývalý fitness kouč) se snaží poukázat na fakt, že hubnutí jako takové je super byznys a zároveň čtenáři ukazuje jednoduchou cestu, jak změnit postoj k pohybu a cítit se po celý život dobře i bez posiloven, dietologů a dalších odborníků. Doporučuji přečíst každému, kdo někdy využil nějakou tu placenou službu za účelem zhubnutí. Kniha za přečtení rozhodně stojí.

Autorovy knížky

Martin Schwarz
česká, 1983
2020  80%Fit bez fitness byznysu

Kniha Fit bez fitness byznysu je v