Filadelfský experiment

Filadelfský experiment https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69826/filadelfsky-experiment-wbX-69826.jpg 3 24 3

Tato senzační kniha odhaluje tajemství, které mělo zůstat navždy skryto: fascinující a stejně tak šokující dematerializace americké válečné lodi včetně její posádky v průběhu druhé světové války. Když se válečná loď propadla do nicoty a ve stejný okamžik se zjevila na místě vzdáleném tisíc kilometrů, byli přitom géniové Albert Einstein a Nikola Tesla? Jaká tajemství zamlčuje takzvaný Filadelfia experiment a jeho neuvěřitelné pokračování Fénix? Autor sugestivně prokazuje, že oba tajné pokusy se vskutku udály. Započalo se s nimi už ve dvacátých letech minulého století v Německu. Jistá tamní uskupení se už tehdy pokoušela dosáhnout prostřednictvím deformace času spojení s mimozemskou inteligencí. Moderní věda se tenkrát nechala inspirovat esoterickými a okultními hypotézami. A jak se ukázalo, nebyla to inspirace zavádějící. V obou pokusech naplánovaných americkými vojenskými vědci se událo něco naprosto neuvěřitelného – podařil se průnik časoprostorem. Proč se však něco tak fantastického dodnes neoslavuje? Proč namísto jásání jen přísné utajování nebo mlčení? Průnik časoprostorem má totiž své velice stinné stránky a dodnes ohrožuje přežití lidského druhu. Vzniklá časová trhlina totiž umožňuje přístup mimozemským inteligencím z jiných časoprostorových dimenzí na naši planetu.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Dialog

Verschlußache Philadelphia Experiment , 2012

Aurellia
14.06.2016 odpad!

Netuším na čom šlapal autor knihy, ale musel to byť riadny matroš. Toľko neskutočných výmyslov, lží a nepodložených faktov som ešte nevidela v žiadnej knihe, toto už hraničí s pobytom na psychiatrii pre autora.

gersie
05.04.2014 5 z 5

Mám rád knihy které mluví o tajemných , zamlčovaných , nebo nepohodlných věcech. Je to proto , že když se o něčem veřejně
nemluví , je v tom skrytý určitý problém. Jenže autoři takovýchto knih se pouštějí na velice tenký led. Fakta jsou těžko dosažitelná,
a těžko ověřitelná. Navíc se jistě najde spousta lidí , co nechtějí , aby vyšla najevo.Když už se autor probojuje spoustou těžkostí
s pořízením informací,jejich roztříděním a sepsáním do určité podoby a prosazením se u vydavatele ,přijde problém s tím , že
spousta lidí tomu nevěří, protože o tom neinformují veřejné zdroje , nepíšou oficiální vědci a soused o tom taky nikdy neslyšel.
Je na každém z nás aby si o tom co se tady píše udělal vlastní názor. Jen je škoda , že mnoho lidí nemá vlastní názor. Tito lidé
přejímají názor většiny a svůj si nedokážou vytvořit sami o to je to těžší boj pro takovéto spisovatele.
Ale jsem rád , že takovéto knihy můžou vycházet, zbytek už je jen na nás , zda je přijmeme , nebo odsoudíme.

Tajnůstkář
12.01.2014 4 z 5

Okolo práce a života Tesly zůstala vetšina faktů zahalena tajemstvím a tak není snadné se na to co je známo dívat jako na fakta.
Jo našel jak využívat střídavý proud, sestrojil střídavý , třífázový motor, jehož princip používáme dodnes. A tady někde končí fakta. To ostatní je dobrý námět na scifi, kdy bude člověk váhat jestli by to pravda mohla být.
Mám rád taková témata, proto se mi knížka líbila.

záhady konspirace Filadelfský experiment

Autorovy knížky