Brána zla

Brána zla https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27184/brana-zla-27184.jpg 4 26 3

Fighting fantasy série

Nikdo nikdy nevkročil do hustého lesa ležícího na západ od Mračných hor… až nyní. Tuto nehostinnou zalesněnou zemi zachvátila zlatá horečka a následky jsou strašlivé! Někdo vyrušil skryté síly zla, prastaré a smrtonosné, a celou oblast náhle ohrožují záhadné prehistorické obludy. Teď je na Tobě, proslulém a neohroženém dobrodruhovi, abys zničil toto prastaré zlo, než bude příliš pozdě.... celý text

Dobrodružné , Fantasy , Gamebooky

Vydáno: , Perseus

Portal of Evil , 1989

cziss
28.03.2024 5 z 5

GB, který se ze série vymyká hlavně propracovaným příběhem a dlouhými příběhovými odkazy. Jinak je to celkem klasika. Obtížnost je spíš nižší.

nevermore3
17.11.2022 4 z 5

Brána zla je skvěle designovaný gamebook. Dá se projít rychle anebo kompletně, a tak dohledat věci, co vám pomůžou. Obtížný není, příběh mně přijde tentokrát, na to že jde o pozdější díl, zajímavej. Proviant jde používat jen když se vyloženě řekne.
Highlights jsou: prolnutí světů z dávné doby, detailní popisy vzezření vyhynulých dinosaurů, v podstatě lehká obtížnost většiny enemies, turnaj, puzzles, hodně setkání. Myslím, že bilancuje na hranici 4 a 5*****

Boidil
18.07.2012 4 z 5

Klasický Gamebook, který neurazí. :)

gamebooky

Autoři knihy