Fenomén Grznár: Definice testosteronu

Fenomén Grznár: Definice testosteronu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507318/fenomen-grznar-definice-testosteron-CZy-.jpg 5 4 3

Konečně je tady největší literární dílo tisíciletí, co ti urve prdel. Popisuju tam všechno, co vim. A to je prostě fakt úplně všechno. Dřina, sypání, píchání, historky z mládí a všechny možný další sračky. Vyzkoušel jsem věci, ze kterých by ses zesral jak malá homokláda v Iránu. A přesně popisuju, co ti pomůže a co tě zkurví. Fakt je ten, že tahle kniha ti dá hrozně moc. Čili topovka! Šáhni si do svědomí a kup si knihu za cenu, kterou si zasloužíš. Jestli to chceš ojebat, ojebeš jen sám sebe a budeš král ojebávačů. Prostě bezcenný hovno. Každej trhač kund ví, že to prostě nejde bez makání a režimu. A to stojí prachy. Tuhle knihu si kup a na fitko ti stejně zbyde. Nemáš zač. Naturální mrdka je ta, která třeba maká, tak jak má, ale nesype. Tak to má dražší. A ten kdo to nechápe, tomu ať uprchlík prdel rozsápe! Lehce si připlať, neboť naturál není král, vždy dostane přes anál. A pak tu jsou zkurvený netáhla. Vtip je v tom, že chlap má bejt strašnej vole, prostě chlap. Obrovskej propocenej trhač kund. Tak až si to uvědomíš, můžem na tom začít makat. Pomůžu ti s tréninkem i se žrádlem a budeš konečně k něčemu, ne tohle. S tréninkem a žrádlem můžeš začít hned. Pomůžu ti buď jako Online trenér na Gymporn.cz nebo si se mnou domluv soukromej trénink přes kontakt na Gymporn.cz a zeser se do vejšky! Plať za knihu víc, neboť jsi zatím méněcennej... To se ale může brzy změnit! Sypač dement je klasickej blb, co sype, ale neumí správně makat a ani vlastně sypat. A když nechodí řádně cvičit, tak zaplatí nejvíc, hovno líný tupý. Tak si zaplatí plnou!... celý text

JP
06.01.2024 4 z 5

Tahle kniha je už přeci jen pro zasvěcenější, ale i kdybyste snad viděli jen Filipovo video o tom jak udělat svíčkovou v rychlovarné konvici, nebo jeho poslední vaření...eeeh, chtěl jsem říct pečení perníku, tak musíte docenit jeho nepřehlédnutelný komediální talent (a to, že si nevidí do huby, což ho každou chvíli dostane do problémů), pokud vám gym a posilovací tématika něco říká. Většinu knihy tvoří autobiografické vyprávění, především z oblasti profesní, mnohdy dost extrémní kulturistika, pak podnikání, vztahy (s ohledem ke spoustě partnerek) příliš nerozebírá a nezmiňuje detaily, ale i na nastavení toho, jak kráčet životem... pak dojde na dost zajímavé části, kde Filip rozebírá svoje zkušenosti s anabolickými steroidy, z nichž drtivou většinu sám vyzkoušel a které opravdu ve svých negativech působí mnohdy odstrašujícím způsobem, toho co se vám při špatném sypání může stát je opravdu dost, ale musíte na to mít hlavně nastavenou hlavu, často vám totiž tyhle zásahy neskutečně rozhodí celý systém těla a tedy i psychiku, která je s tréninkem silně propojená a obráceně. Tolik zkušeností ohledně bodybuildingu má v tuzemsku prostě málokdo, pro mě je to spíše zajímavost, protože, jak je uvedeno, steroidy patří do rukou profesionálů, kteří jsou zkrátka veřejností tlačeni k tomu je užívat, ale činí tak, ať už je to v jakémkoliv sportu. Růstový hormon i jeho účinky jsou zajímavé, stejně jako celá ta mentalita toho, že naturálové jsou zkrátka ti, co ostrouhají. I celá část o tréninku a suplementech je dost přínosná (a něco málo z uvedeného jsem si poznačil), řekněme, že je to takové ohlédnutí člověka, který jel a jede opravdové extrémy (třeba infekce v důsledku výměny moči za čistou, aby obešel dopingovou komisi, nebo urvání kvadricepsů na obou nohách při dřepech s 300kg... a to jsou jen některé z Grznárových typických momentů, které, jak sám uvádí, by jiní vymr*anci nepřežili) a v něčem vám může opravdu rozšířit obzory, nakopnout vás k tomu něco se sebou dělat a nebýt tak pasivní v rámci vlastního života. Nevšední publikace dost kontroverzní postavy, která ale v jádru kontroverzně zase až tak nepůsobí, jak říká v závěru, "normální chlap, který má strach, ale je to o tom ten strach potlačit a jít si za svým".

wodecjak
05.11.2023 5 z 5

No prostě nejlepší kniha na světě. Když máte něco v hlavě, tak z ní můžete pohopit veškeré potřebné základy pro cvičení, kulturistiku a suplementaci. A přídavek na konci s hláškami je top :D

gobi42
27.12.2022 5 z 5

Výstižné a čtivé. Přečteno během jednoho dne. Nejzajímavější jsou kapitoly o stravě, suplementech a tréninku.

kulturistika zápasy, zápasení doping svaly, svalová soustava

Autorovy knížky

Filip Grznár