Fenomén Bohdalka

Fenomén Bohdalka https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76405/fenomen-bohdalka-76405.jpg 3 14 4

Pod tímto originálním názvem a poněkud šokujícím titulním obrázkem se skrývá knížka textů sepsaných a sestavených k životnímu jubileu Jiřiny Bohdalové. Vedle vtipných gratulací v ní najdete sadu padnoucích klíčů otevírajících cestu k duši populární a nezaměnitelné herečky. Knížku doplňují četné rodinné a profesní fotografie zaznamenávajících tok času – neuvěřitelných osmdesát let.... celý text

Lele61
11.08.2023 2 z 5

Tato knížka byla sestavená a vydaná k 80. narozeninám populární herečky Jiřiny Bohdalové. Krátce řečeno je to takové trochu pel-mel, tedy dosti nesourodá směsice různých textů a gratulací kolegů a přátel, dále vzpomínek, otázek a odpovědí. Nejzajímavější je asi bohatá fotografická část, kde lze nalézt řadu zajímavých snímků z rodinného i profesního archivu. Určeno spíše pro opravdu skalní fanoušky Jiřinky.

cori
20.02.2022 3 z 5

Kniha, která vznikla k 80. narozeninám Bohdalky, je taková splácanina. Hereččiny vzpomínky na dětství a na kolegy, gratulace kolegů, rozhovor o hereckých partnerech a vnukovi. Povídání kritiků a fotografů. Nejlepší byl asi ten začátek.

jprst
02.05.2021 odpad!

Spíše jen trapná záležitost nehodná této jinak dobré herečky. Kvalitu knihy potvrzuje i skutečnost, že v mém oblíbené antikvariátu už doputovala do regálu "vše za 5 Kč".

WEIL
14.08.2011 2 z 5

Je jí všude moc, je jí přespříliš, je to otřesné, je to nechutné.

Ale proč ji nestrkat do televize, do bulváru, když to někoho zajímá?
A proč nenapsat i knihu, však on se někdo chytí a koupí ji.

Já ji pročetl v knihkupectví, při kávě, a bohatě mi stačilo. Cítil jsem se jako hrdina, že jsem to dokázal pročíst.

herečky české herečky Jiřina Bohdalová, 1931-

Autoři knihy