Feng-Šuej pro zdraví, krásu a dlouhověkost

Feng-Šuej pro zdraví, krásu a dlouhověkost https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378221/mid_feng-suej-pro-zdravi-krasu-a-dlouho-6cT-378221.png 4 4 2

Transformujte svůj životní prostor pro lepší tělesnou i duševní pohodu Zlepšete a prodlužte si svůj život a vytvořte si zdravé prostředí a domov s pomocí starověkých sil a moudrosti klasického feng šuej. Tento komplexní průvodce odhaluje starověké i moderní techniky pro trvalé zdraví a krásu, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Mistr Denise Liotta Dennis vás naučí: - Dva nejpopulárnější klasické feng šuej systémy: letící hvězdu a osm rezidencí - Taoistické kořeny feng šuej a celou řadu zdravotních postupů z dávných i moderních časů - Hluboké tajemství polohy “Nebeský doktor" a její význam pro lepší zdraví - Způsoby, jak chránit své tělo i mysl od škodlivých vlastností věcí a zařízení bytu... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Omega

Shui for Health, Beauty & Longevity , 2016

jirka9453
26.04.2021 4 z 5

Feng Shui pro začátečníky - dá se, ale nemá úplně to, co by mít měla a mohla - rozpory v ní jsou a slovo od slova bych se jí nedržel. Ale pro seznámení s problematikou nebo odrazový můstek pro studium FS - tam by to šlo.

jaroslav2822
18.08.2019 4 z 5

Takže to moje počáteční nadšení z toho, že se na trhu objevila kniha o tradičním feng shui bylo vystřídáno zklamáním z kvality informací. Bohužel laik se v tom bude těžko orientovat, ale jen v oddíle o 8 domech (BaZhai) je tolik nepřesností, a z pohledu praxe hodně nesmyslů, že se tato kniha nedá doporučit. Psát o tom že je lepší mít ložnici v prvním patře protože přízemí je moc jinové, je nepochopení jinu a jangu a já nevím zda za to muže autor nebo překladatlka. A takovýchto věcí je zde spousta. Bohužel.

Autorovy knížky

2018  75%Feng-Šuej pro zdraví, krásu a dlouhověkost

Kniha Feng-Šuej pro zdraví, krásu a dlouhověkost je v