Opojení

Opojení https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15445/bmid_opojeni-VCQ-15445.jpg 4 61 6

FBI thrillery série

Agent FBI Ford MacDouglas je zraněn při výbuchu sutomobilu. V tíživých snech během uzdravování se objeví sestra Jilly a volá jí o pomoc. Když zatelefonuje do jejího domu, švagr mu oznámí, že Jilly sjela v automobilu do moře a leží v komatu gv nemocnici. Ford se odebere hledat příčiny toho, co se děje. Zdánlivě klidného městečka v Oregonu se jakoby zmocnilo skutečné zlo. Začínají se zde odehrávat záhadné události, které vyvolávají mnoho otázek. Proč se zde přestěhovali sestra s manželem? Pokusíla se Jilly o sebevraždu nebo se jí chtě takto zbavit? A co je to za drogu, která mění lidi v sexuální maniaky? Při hledání odpovědi se Ford Mac Donald stane pokusným králíkem, který musí čelit účinkům drog, ale ocitneme se v zajetí drogové mafie a bojuje v džungli o život svůj i svých přátel, kteří jí přišli na pomoc.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

The Edge , 1996

maryzka
16.04.2018 1 z 5

Ani tuto knihu nebudu komentovat, cukrovka to napsala velmi výstižně. Nic moc, děj zmatený, skákání příběhu do každého jiného děje( jednou prales, nemocnice, město a do toho ještě nějaký ten sen).

Luccy78
11.02.2017 3 z 5

Z tohoto dílu série jsem trochu na rozpacích.. Děj hodně skáče z místa na místo, jednou jsme v nemocnici, pak v domě, najednou v pralese.. Celé je to takové udýchané, nedokončené. Po přečtení pořádně nevím, kdo byl do toho všechno namočený a jak správně podotkla "cukrovka", padouši nebyli potrestáni. Což mi taky docela vadilo, já mám ráda spíše dobré konce s vysvětlením..

cukrovka
04.11.2016 2 z 5

Tenhle příběh se mi vůbec nelíbil. Celkově mi přišel takový zmatený a zloduši nebyli potrestáni ani dopadeni.

Patlalca
21.01.2016 3 z 5

Taková oddychovka, když si člověk chce vyčistit hlavu.

moudivlacek
24.12.2015 4 z 5

Mám ráda tyto příběhy ze série FBI, je to vlastně prima detektivka s prvky romantiky. Super, jsem vždy napjatá až do konce.
Vřele doporučuji.

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Dramatický příběh,který ale končí svatbou.

Catherine Coulter
americká, 1942