Bludiště

Bludiště https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37836/bludiste-37836.jpg 4 79 10

FBI thrillery série

V románu se Lacey Sherlocková po otřesném zážitku vraždy své sestry, který se jí vrací v děsivých nočních snech, rozhodne překonat svůj strach tím, že vystuduje Akademii a stane se agentkou FBI. Zároveň doufá, že se jí tak podaří dostat sse ke všem materiálům, které se týkají vraždy její sestry a dalších žen, zabitých sériovým vrahem, jehož novináři pokřtili na Provázkového vraha. Brzy po jejím nástupu do nového oddělení dojde po sedmi letech k dalším případům a tím se spouští kolotoč vyšetřování. Při pátrání jí pomáhá její šéf Dillon Savich, ke kterému postupně začíná cítit i víc než respekt. Jednoho dne se LAceyna můra stává skutečností. Vrah se objeví v jejím domě a odveze ji do opuštěného skladiště, aby ji tam stejně jako ostatní své oběti přinutil projít labyrintem, v jehož středu na ni čeká s nožem v ruce........ celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Baronet

The Maze , 1997

petulik330
03.02.2021 2 z 5

Tato kniha nebyla špatná, ale určitě bych si k nepřečetla znovu. Mám ráda knihy o FBI, ale tato kniha mě docela zklamala.
Autorka má i lepší knihy, které můžu doporučit. Ale tato to rozhodně není.

babiočka
19.07.2019 1 z 5

Docela podivný překlad a ani děj za moc nestojí.
Pro čtenáře, který je "namlsaný" libozvučnou i akční češtinou paní Váňové nebo paní Holcové, je tato knížka taková nějaká jalová.

mats379
12.03.2019 2 z 5

Do pořádně napínavé detektivky, od které se nedokážete odtrhnout, to mělo sakra daleko. Motivy postav velice nepřesvědčivé, FBI neschopná, když nedokáže najít dva lidi absolutně bez prostředků několik dní, šéf hlavní hrdinky také trotl, když ji po sérii útoků nechá jít samotnou...tak vyjadřování hlavních postav je chvílemi kožené, nepřirozené, celé je to velice nepřesvědčivé. Zlatí Seveřani, to to mají jinak zmáknuté!!!

evin84
29.04.2018 2 z 5

Kniha mne vubec nijak nezaujala,dej o nicem,zadna poradna zapletka a napeti v ni nebyly.

miruska1
20.06.2016 5 z 5

veľmi zaujimava kniha

moudivlacek
17.08.2015 5 z 5

Pěkná krimi, škoda, že to byl takový otevřený konec ve vztazích rodiny.

Tulen79
10.05.2014 4 z 5

hezka kniha, ale souhlasim s komentarem od evafort... chybelo par doreseni situaci...

evafort
06.05.2014 5 z 5

Pěkná napínavá detektivka, akorát jsem trochu postrádala dořešení situace v rodině hlavní hrdinky. Těším se ale na další knížky, doufám, že budou znovu o té samé hlavní hrdince a jejím partnerovi.

modranka
30.05.2012 5 z 5

Catherine Coulter skvelá ako vždy. Príbeh je napínavý od začiatku až do konca. Séria príbehov z FBI má svoje čaro. Škoda však, že diely vychádzajú na preskačku, pritom majú svoju časovú líniu, a prvý diel The Cove doteraz ešte nevyšiel. Ak sa mýlim, opravte ma. Trochu to v príbehu Bludiště chýbalo, lebo hlavné postavy z prvého dielu sa objavili aj tu a nepochopila som súvislosť. Ale našťastie to nebola hlavná línia deja, tak sa to dalo čítať. Knihu by som však zaradila do krimi, nie do detektívok. Páchateľ je totiž známy od začiatku.

WEIL
26.09.2011

Kdo se dostane do bludiště, ten nesmí propadat panice. pokud už paniku má, tak ji musí rozdýchat a pokusit se najít z bludiště cestu. A to je mu podaří jen tehdy, když má nějaký strategický plán. někdy ale stačí, když jde stále a za všech okolností doleva (nebo doprava, tím vyzraje nad bludištěm.

bludiště, labyrint

Catherine Coulter