Faustyna neobyčejně obyčejná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sestra Faustyna Kowalská byla ženou, která se cítila skutečně šťastná. Mnozí lidé z jejího okolí jí pohrdali kvůli nedostatku vzdělání, ona však děkovala Ježíši za to, že si ji vyvolil pro tak velké poslání, jakým je šíření úcty k Božímu milosrdenství. Její silou a štěstím byla láska, po níž každý člověk tolik touží. Jolanta Sasiadeková napsala psychologicky propracovaný příběh, který přináší nečekané zvraty a mnohá překvapení. Střídáním textů ze života světice s příběhem dnešních vysokoškolaček Evelíny a Katky poukazuje na význam hodnot, jakými jsou rodina a milosrdná Boží láska. Kniha obsahuje cenná svědectví o životě sestry Faustyny; její dopisy i myšlenky z duchovního deníku se mohou pro čtenáře stát podnětem k prohloubení vztahu k Ježíši. Publikaci uvítají ti, kdo mají rádi dobře napsané životopisy svatých, kdo se chtějí více dozvědět o této velké polské světici, a také dívky a ženy, které uvažují o duchovním povolání. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67698/faustyna-neobycejne-obycejna-67698.jpg 4.58
Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství
Originální název:

Nadzwyczajnie zwyczajna - Žycie św. Faustyny Kowalskiej, Apostolki Božego Milosierdzia, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Faustyna neobyčejně obyčejná

Jana512
25.04.2021

Knížku jsem četla již dříve a nemohla jsem si vzpomenout na přesný název. Chtěla jsem si ji znovu přečíst, a tak jsem ji hledala pomocí Databáze knih a našla jsem jsem ji, tak jsem si ji mohla znovu vypůjčit.
Tato kniha nás seznamuje se životem dvou dívek z Polska, které se snažily najít informace o sv. Faustyně, která byla blahořečena i svatořečena Janem Pavlem II. a zasloužila se o rozšíření obrazu a úcty k Božímu Milosrdenství. Kniha obsahuje mnoho podrobností z jejího života a je psána poutavou formou. Doporučuji.

Jarka_rybář
08.01.2021

Krásná knížka. Díky ní se člověk může čtivou formu - příběh dvou holek - seznámit s úžasnou světicí. Doporučuji.


Faustynka
24.09.2011

Myslím, že tato kniha je dobrým začátkem k četbě Deníčku sv. Faustyny Kowalske. Čtenář se blíže seznámí se sv. Faustynou a utvoří si bližší obrázek o jejím životě a poslání v tomto světě.