Prázdniny na farmě

Zveme všechny dívky a chlapce ve věku od 8 do 16 let, aby prožili prázdniny v idylickém prostředí Horního Bavorska. Poskytujeme všestrannou péči, ubytování na romantické farmě, pohádkově krásný terén pro vyjížďky a odbornou výuku na dobře vycvičených ponících a koních. Každý host se bude starat o poníka nebo koně, který bude po dobu pobytu patřit jen jemu! Kontakt: Mareike Sonneová, sonnenschein@horsemail.de. Právě takový inzerát otiskne Mareike Sonneová v novinách. Problém však je, že Mareike často jedná docela bez rozmyslu. Na farmě, kde žije se svojí dcerou Julií, nejsou na táborníky vůbec připravení. Nemají koně, ubytování, kuchaře a do prázdnin zbývá jen pár týdnů… letní tábor na romantické farmě bude skutečně zajímavý. Čas běží…dokážou Mareike s Julií něco, co se na první pohled zdá nemožné? Zdroj anotace www.pennygirl.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127369/prazdniny-na-farme-Fcb-127369.jpg 4.525

Farma Sonnenhof 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Stabenfeldt

Ferien auf dem Sonnenhof, 2009

Kniha Prázdniny na farmě

kate9326
24.07.2020

Pěkné...i když spíše pro menší děti....

Lea10
03.07.2020

Je to úžasná kniha

Danička195
07.11.2018

Kniha mě potěšila, protože rodina v knížce dosáhla svého cíle a naučila si věřit. Určitě stojí za to si tuto knihu přečíst, protože se naučíte se nebát udělat něco co se bojíte uskutečnit/udělat.

dancadragneel
06.03.2017

Překrásné, rychle čitelné a rozhodně zajímavé pro mladé koňáky co mají čas si číst o koních.

katerina7788
26.01.2015

Jako mladší mě knížka moc bavila :)

nikolryskova
14.03.2013

Tahle kniha mě pobavila, je to výborné čtení. Chtěla jsem i další díl, ale nesehnala jsem ho. Tuto knihu jsem četla asi před rokem a je opravdu supr, mohu jen doporučit.