Ada a hrůzostrašná slavnost

Přípravy na Úplňkovou slavnost a na hrůzohradské Dortoklání jsou v plném proudu! Na panství lorda Hrůzy se sjíždějí ti nejslavnější kuchaři a Zlověstník se jako vždycky chová velice podezřele. Aby toho nebylo málo, Adina plachá komorná Márinka střeží překvapivé tajemství. A jak se zdá, na Adiny narozeniny si ani letos nikdo nevzpomene!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310158/ada-a-hruzostrasna-slavnost-Ssv-310158.jpg 3.815

Fantómová Ada (2.)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Goth Girl and the Fete Worse Than Death (2014)

Kniha Ada a hrůzostrašná slavnost

Annkag

Príjemné čtení k jarnému večeru.
Autor príbeh zbytočne nerozpisoval i keď postáv tam bolo viac než dosť.
Je vidieť,že autor si vypožičal niečo z Drákuli či Letopisov Narnie.
Že má v oblibe Leonarda Da Vinci....ale dal tomu všetkému len zvláštny odkaz na niečo iné.
Na to že je táto kniha určená mladším čitatelom je celkom zábavná a nadchne.

Mosula

Z knížky jsem byla naprosto nadšená, zklamal mě akorát lehce uspěchaný konec. Riddellovy ilustrace jsou nádherné, úlohu spisovatele také plní na jedničku. Zajímavý příběh je plný vtipných slovních hříček (utkvěla mi obora nezdaněných daňků), těším se na další díly.

parvitas
17.10.2017

Milujem jeho ilustracie, musela som sa drzat, aby som ich nezacala vyfarbovat. Milujem slovne hracky pana prekladatela, (Vladislav Galis) proste som si knihu uzivala aj ja a mozno viac ako mala , lebo ona nepoznala tie suvislosti.. tak som vysvetlovala a vysvetlovala.
Proste z tej som nadsena. Aj ked goticky pribeh pre 7-rocnu dobku je doooost... ale pisu ze je kniha pre 9r., co je uz onedlho. Takze kludne smelo do toho! A na konci knih je vzdy maly bonus, komiks (v jednotke o myciakovi Mysmaelovi a jeho dobrodruzstvach aka Gulliver, a v druhej casti o mlcanlivej komornej - medvedici). Proste rozkosne.

Attia
09.03.2017

Příběh mi přišel trochu zmatený, překombinovaný, zdánlivě bez hlavy a paty, ale samozřejmě se všechno logicky vyřešilo a dopadlo dobře jako správná pohádka, jak řekl můj bráška, kterému jsem knížku předčítala.