Fantastická zvířata a kde je najít (ilustrované vydání)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nádherné nové vydání kouzelnické klasiky z pera Mloka Scamandera samozřejmě představuje pestrou směsici tvorů od Akromantule přes různé druhy draků až po Yettiho, navíc s překrásnými ilustracemi Olivie Lomenech Gillové. Léta dobrodružných putování slavného magizoologa vyústila v díle nezměrného významu. Odborníci jej obdivují, kouzelníci a čarodějky zhusta využívají a od počátku tohoto století do něj zvědavě nahlížejí i mudlové. Naše nové vydání obsahuje novou předmluvu a šest tvorů, kteří se vyskytují v Severní Americe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356071/fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit--ipi-356071.jpg 41928
Série

Harry Potter (doplňkové publikace)

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Fantastic Beasts & Where To Find Them, 2001

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (247)

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít (ilustrované vydání)

Přidat komentář
Rapeh
13. května

Krásné ilustrace a zajímavé popisy zvířat. Kdo miluje Harryho Pottera miluje i tuto knihu

radusak9806
12. května

Kniha na 1.5 cesty do práce :)
Jen dvě poznámky: Pobavil mě obrázek agromantule, kde je v popisu uvedeno osm ocicek na obrázku jich je šest (jasně pitomost).
Pak jen k tomu popisu týkajícího se Kentaurů, Jednorožece a Jezeních lidí. Nevím jestli to je přesný překlad z originálu, ale opravdu byl problém v českém vydání upravit poznámku, aby u prvního neodkazovala až na poznámku u posledního tvora?
Jinak je kniha popisem kouzelných tvorů, nevím co více dodat.


Štěpinambura
27. dubna

Miluju tuhle knihu. Doufám že jednou mi příjde balíček, kde bude můj vlastní smrtiplášť (klasifikace XXXXX).

marrie5227
26. dubna

Pořídila jsem si set Bradavické knihovny a zatím přečetla pouze tento kousek spolu s Famfrpálem v průběhu věků. Ten mne zaujal o něco víc, ale i tak byla knížka moc krásná a doplněna o nádherné ilustrace.

Radzha
19. dubna

Poslední knížka ze světa Harryho Pottera, kterou jsem neměl přečtenou a dlouho na mě čekala v knihovně. Nějak jsem si nechtěl připustit, že už to je poslední kousek, tak tam jen ležela. Ale teď už můžu zase číst od znova celou sérii.
Je to pěkné doplnění kouzelnického světa, které si přečtete během chvíle. Rozhodně stojí za koupi a přečtení (obzvlášť pro fanoušky).

Sisis1999
18. dubna

Tak jsem zase pronikla o něco víc do toho krásného kouzelného světa, který znám a tolik miluju. Zvířata jsou krásnou knihou nejen díky nádherným ilustracím, (u kterých lituju, že neumím namalovat ani autentickou kytku), ale také díky uvěřitelnosti. Na to, že knížka je spíš jakýmsi bestiářem, než-li novelou, jsem se neskutečně nasmála a skutečně mě to vtáhlo. Nejen, že jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí ze světa kouzelných tvorů, ale také jsem nahlédla do života kouzelníků samotných. Navíc jsem z toho pořád cítila Newtovu přítomnost, což je velké plus. Za mě je tohle oddechové čtení rozhodně zážitek.
A mimochodem, pokud ovládáte angličtinu, rozhodně doporučuju audioknihu, kterou namluvil sám Newt Scamander, dá Vám to na celou věc úplně nový pohled..

Anie94
11. dubna

Svět Harryho Pottera je pro mě naprostá srdcovka, a tak jsem si nemohla nechat ujít přečíst i tuto knížečku. V knížce je i spousta zajímavých ilustrací. Dozvíte se mnoho informací o kouzelných tvorech. Podle mého názoru to je druhá nejlepší knížka, která doplňuje svět Harryho Pottera. Nejraději mam Bajky, a asi nejméně ráda mám Famfrpál.

Emily82
10. března

Dávám čtyři hvězdičky, ale můj pětiletý syn, kterému jsem knihu četla před spaním by dal rozhodně plný počet. Fascinovalo mě, jak si všechna ta zvířata pamatoval, i ty detaily. A já zatím netušila, co jsem četla před pěti minutami.

1 ...