Topím se v tobě

Topím se v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225967/bmid_falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 4 508 113

Falling série

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into You , 2013

Ella161
12.04.2020 5 z 5

Po pravdě řečeno mě ta kniha velmi zaujala. Byla zajímavá, jiná... Začátek byl hodně smutný u kterého moje oči nezůstaly suché. Vlastně skoro celý příběh jsem tak trochu proplakala, ale líbil se mi. Určitě ho moc doporučuji.

NikolaSkop
11.03.2020 5 z 5

Tak tahle knizka me uplne vtahla do deje! Popsany dej a vsechno co se tam delo? Teda wau,... Jednoznacne doporucuji!!

Myška43
29.02.2020 4 z 5

Moc pěkný příběh, kniha mě moc nadchla. Doporučuji!!!!

Market = )
26.02.2020 4 z 5

Přijde mi fajn, že i v tomhle žánru se řeší takhle závažný témata a líbí se mi různorodost pojetí. A asi ti nemůžu úplně dobře posoudit, ale přijde mi, že situaci, pocity, vývoj popisuje poměrně reálně. Ale je to smutný.

havrmoni
09.10.2019 4 z 5

Kdybych to četla když jsem byla mladší, tak bych uronila slzu a spoutě věcí bych možná až tak neporozuměla. Teď ve svém věku, kdy už mám ,,něco odžito" , jsem pochopila emoce, bolest i zmatek hrdinů. Je to sice hezky napsané, ale myslím, že toho autorka na ně naložila moc. Byli dost mladí na to s čím vším se museli vyrovnat. Prostě toho bylo už dost , nemuselacto tak hrotit. A za to dávám o * méně.

Marfuška89
03.08.2019 5 z 5

Ten krátký úvod autorky tento příběh vystihuje na milion procent.

Příběh o tom jak se vyrovnat se ztrátou milované osoby, která by nenastala, kdyby se rozhodla jinak... Jak se vyrovnává se svým pocitem viny?
Kdo jí pomůže žít dál?

Je jiní než ostatní a všichni mu to vyčítají...
Je bohatý, ale přesto nemá ani cent...
Dokáže se postavit na nohy sám, ale přesto mu život stále ubližoval... Bral mu ty, které miloval...

Já tuto autorku miluji :) . Píše fakt čtivě a poutavě. Pravda, série Alfa se mě líbila víc, ale za to autorce nestrhávám body.
Za mě velké doporučení :) .

happy19
13.06.2019 5 z 5

...silné,osudové...souznění "topících"se duší..
když nevíš kudy kam..vyjádři se i hudbou,je to balzám na srdce:-*

salča
09.04.2019 3 z 5

Příběh zajímavý...zpočátku plný lásky,radosti a příslibů,ale v zápětí poznamenán tragédií,smutkem a nevýslovnou bolestí.Kniha se mi četla dobře dokud nepostihla Kyla tragédie.Ten přechod z kamarádství do zamilovanosti, první polibek...bylo to sladké a bavilo mě to.
Coltnova část už byla jiná.Plná bolestí a strastí... Autorčin styl psaní mě moc neoslovil.To důležité,co mohlo být více rozepsané nahradily podrobně popsané erotické pasáže, které mi k tomuto příběhu moc nesedly.Knihu si víckrát nejspíš nepřečtu.

prcek19
11.03.2019 3 z 5

Dříve bych takovouto knihu ocenila asi více, ale i tak to nebylo špatné..příjemná oddechovka, ke které se ale nejspíš už nevrátím

Karola050716
16.02.2019 2 z 5

Trochu temnější romance s motivem smrti a vyrovnávání se se smrtí. Čte se snadno, ale obsahuje příliš mnoho motivů, časových skoků a tak jsem si ve výsledku připadala ochuzená, protože se tam něco až moc rychle vyřeší, navíc ty porno scény..prostě se to k tomu nehodilo, celé takové nejednotné.

andrea4865
09.02.2019 3 z 5

Tragický příběh mladé lasky ktery se klidne mohl stát,tři hrdinove knihy navzajem propleteni,hezky napsane,padla i slza.doporucuji.

verunka93
27.01.2019 5 z 5

Kniha, která mě velmi rychle pohltila. Začátek byl pro mě nejdříve trochu slabší, ale pak jsem se začetla a jedním dechem dočetla. Smutný a dojemný příběh. Doporučuji.

ketvin
11.10.2018 4 z 5

Emotivní, hezké, milí hrdinové, pozvolný příběh bez "wau" momentů, smutné, čtivé... ALE k druhému dílu mě to nepřesvědčilo.

LenRan
25.09.2018 4 z 5

Je to hezká kniha. Hodně smutná a dojemná, v žádným případě si u toho člověk neodpočine. Chvílemi toho na mě už bylo moc a měla jsem pocit, že ty emoce ze mě autorka ždíme až za hranou, až to na mě začalo působit nepřirozeně. Kdyby trochu ubrala, bylo by to uvěřitelnější.

nai.ivka
19.09.2018 4 z 5

Jako by to byly tři knihy v jedné.

suzanne1997
20.08.2018 5 z 5

Ani ve dvě ráno nedokážete přestat. Alespoň u mě to tak bylo. Kniha mě tak pohltila, že jsem prostě musela číst dál. S každou další větou se dostáváte dál, s každou větou se dozvídáte něco nového a každá věta podněcuje vaši zvědavost. Je to kniha s příběhem, který se vám vryje do paměti a zaryje pod kůži. Já osobně si jej budu ještě dlouho pamatovat.

Tesset
29.06.2018 4 z 5

Než zemřel Kyle, šlo o naivní přeslazenou a růžovou polevu (ble nic pro mě, ještě teď mi z toho trnou zuby), i když musím uznat, že popis jeho smrti na mě zapůsobil. Ale potom se to krásně rozjelo a, i když tohle není zrovna můj oblíbený žánr, příběh mě bavil. Zkusím ještě druhý díl, snad to nebude horší.

HankaSkorepova
25.04.2018 2 z 5

Kniha byla perfektní, dokud nezemřel Kyle, poté jsem se musela doslova přemáhat, abych knihu dočetla. Je to doposud moje nejdéle čtená kniha. Do druhého dílu se pravděpodobně nepustím.

Ninde
06.04.2018 4 z 5

Ta to kniha mi připomínala příběh Ona
od: Carey Heywood , až do té doby než zemřel Kylei. Pak už mi to nabízelo jiní a úžasní příběh který jsem si zamilovala,těším se na druhý díl a doufám že autorka na mě sešle další úžasní román.

Abnička
01.04.2018 5 z 5

Kniha plná emocí, dokázala jsem se při ní smát i brečet. Radovat se i být smutná.
Je to naprosto originální knížka s tématem, které se může stát komukoli z nás.
Autorka to vzala poctivě a dokázala všechny postavy s tím vypořádat.
Má můj obdiv!

(Ale obálka se mi nelíbí ani za mák.)

láska smrt dyslexie smutek vyrovnání se s minulostí

2015  68%Alfa
2015  77%Topím se v tobě
2015  76%Topíme se v sobě
2015  71%Beta
2016  77%Omega

Kniha Topím se v tobě je v