Jiskření

Jiskření https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394590/bmid_jiskreni-EYC-394590.jpg 4 314 66

Fall Away série

< 2. díl

Je zpátky. Za ty dva roky, co byla na internátu, se mi neozvala ani jednou. Když jsme spolu žili v jednom domě, přes den mě přehlížela, ale v noci nechávala dveře svého pokoje otevřené. Tehdy jsem byl hlupák. Teď ji ale porazím v její vlastní hře… Jsem zpátky. Uběhly dva roky a já jsem přesvědčená, že po mě pořád touží. I když předstírá, že to tak není. Mě se ale tak lehko nezbaví. Nenechám se odbýt. A pokud si budu dávat pozor, nikdy nepřijde na to, jak moc mě přitahuje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Rival , 2014

LilianaFalcon
04.09.2019 4 z 5

Taková absurdita ve stylu Papírové princezny. Hezky se to četlo, sexu tam na mě bylo teda trochu moc, ale jinak to bylo fajn čtení.
Fallon mi občas bylo vážně líto. Teda z toho, čím si musela projít.

Falda
29.06.2019 4 z 5

Děj byl pěkný a zajímavý. Občas mi ale některé pasáže přišly nudné...

oresvo
16.06.2019 5 z 5

Kniha se četla sama, líbilo se mi , ze je akce hned od začátku. Příběh se mi taky libil i když na můj vkus Fallon roztahovala nohy nějak moc snadno. Ale i tak jsem četla jednom dechem.

Nikkaa
02.06.2019 5 z 5

Opětovně skvělý díl... Nemohla jsem se odtrhnout od příběhu Fallon a Madoc.. Za mě skvělé, těším se pokud vyjde další kniha

LenRan
25.05.2019 4 z 5

Tak toto bylo o hodně lepší než první díl. Hezky to gradovalo, Fallon to dělala pěkně napínavý, příběh jako takový byl zajímavý a dramatické hrdinky já prostě zbožňuju :)

natali.s
15.05.2019 5 z 5

Tuhle sérii jsem si zamilovala. Už aby byl přeložený další díl. Série je svým způsobem jiná od knížek, které se u nás normálně překládají a proto si myslím, že se i spoustě lidem líbí.

muchomurka
08.05.2019 4 z 5

Nic zázračného, takovýchto příběhů už tu bylo (a tipuji, že ještě bude), ale když se čtou v pravý čas, je to ono, i když to člověk už četl x-krát jinde. Knížka se mi líbila, dobře ubíhaly stránky. Ale snesla bych tu míň sexu a více dialogů, které by příběh posouvaly, vysvětlovaly. Některé věci byly nedovysvětlené (třeba narážka, co dělá Jax. Co dělá? Nebo co chtěl Jared po Tate a ona nechtěla? Já to chci vědět!), některé zkratkovité (ale za to asi může překlad, nevím), ocenila bych více Jareda a Tate. Hlavní hrdinka mi nebyla sympatická, její utíkání o něčem svědčilo. A když se dali v půlce knihy dohromady, děsila jsem se, že to zase bude umělý rozchod, aby bylo co řešit zbytek knihy, ale naštěstí ne, autorka v tomto překvapila. I přes tyto výhrady mi kniha dobře sedla, byl to příjemně strávený čas.

astra3
01.05.2019 5 z 5

Taková milá romantika. Kde jen jsou všichni ti citliví, krásní a bohatí chlapci?

bedrunka222
23.04.2019 5 z 5

Kniha byla naprosto úžasná. Už prakticky od první stránky mě totálně pohltila a dokonce jsem celou noc nespala, protože jsem se nedokázala od ní odtrhnout. Naprostá spokojenost. Bohužel jsem na ni narazila náhodou a proto jsem nečetla Nádech, ale mám v plánu to napravit. Nicméně i ti, co Nádech nečetli, si přijdou na své, je to samostatný příběh, který nijak zvlášť na předchozí knihu nenavazuje a když už navazuje, tak jen okrajově, pro pochopení příběhu není nutné Nádech číst.... Za mě, 100% spokojenost a nejvyšší hodnocení. :)

Nuttelka
07.04.2019 5 z 5

Kniha se mi také líbila, Madoc a Fallon, takové menší tušení jsem při čtení měla, co se asi událo, ale i tak jsem nebyla zklamaná. Byla jsem ráda, že jsme se znovu setkali s Tate a Jaredem a snad bude pokračování o Jaxovi :-)

Evka3814
24.03.2019 5 z 5

Kniha nezklamala,jako první díl super čtení. Docela mě překvapil vývoj. Každopádně doufám že bude brzy další díl a Jaxovi;)

prcek19
20.03.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka přečtená za jeden den

wennu
16.03.2019 4 z 5

Četla se moc dobře, je to oddechova knížka, bavila me.Nicméně kvalit prvního dílu dle mého názoru nedosahuje.Nevím čim to je,autorcino psaní je stejne skvěle jako v Nádechu, snad tim, že me trochu stvala Fallon, to její vecne mizení a odmítání mi vadilo,hlavně když behem dalších dvou stránek zase otočila. ...Nebo to bylo tim,ze Jared je jen jeden??Mozne to je:-) I tak mohu doporučit.

uminaa
15.03.2019 4 z 5

No musím uznať, že táto kniha ma bavila trošíčku viac ako predchádzajúca. Bola som dosť zvedavá na Madoca, pretože mi v prvej knihe miestami dosť pil krv. A musím priznať, že ma dostal Jax. Príbeh bol zaujímavý, kniha rýchlo prečítaná. Som zvedavá na ďalšie časti série.

Jittush
15.03.2019 5 z 5

Pravdu říct, čekala jsem pokračování Nádechu. Ale to, že se autorka knihy rozhodla věnovat i jiným postavám mi vůbec nevadilo. Tohle téma se mi přiznám, hodně líbí. Takže jeden den a kniha byla přečtená. Jako oddechové čtení velmi doporučuji i s prvním dílem.

Julie118
14.03.2019 5 z 5

Úžasná knížka stejně jako první ! Mužů je číst pořad! Pochuji že mě omrzí ❤️

domina
04.03.2019 5 z 5

Moc se mi líbila. Byla jiná než první kniha. Víc mafiánská ????. Nejvíc se však těším na díl s Jaxem. Akorát se mi moc nelíbí obálky, ani jedné knihy.

EvaSupovic
01.03.2019 5 z 5

Krásný příběh dvou stejně bláznivých lidí + Tate a Jared = nejde nepřečíst :-) Už se těším na Jaxe a K.C.

happy19
27.02.2019 5 z 5

Úžasná!!!
Naprostá (u)spokojenost :-D
Série neztrácí tempo!
PS:Jaxone,jsi na řadě;-)

AliceTief
26.02.2019 5 z 5

Skvělé pokračování série, knížka během dne přečtena a už se těším na další díl. Myslím, že z příběhu je jasné o kom bude =)