Falešný sňatek

Falešný sňatek https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369556/bmid_falesny-snatek-mFd-369556.jpg 4 194 62

Falešný román série

Zdá se, že Eminy velkolepé plány se začínají konečně rýsovat, ovšem ani tentokrát to není tak jednoduché, jak si představovala. Opět se zamotává do absurdních situací a ohrožuje svou finančně zajištěnou budoucnost. Navzdory tomu se však dočkává velkého stěhování na panství Svíčkových. Ani tam však trable nekončí. Sice si může ve svém novém domově plnými doušky užívat úžasných a luxusních podmínek pro život, kromě toho si však musí zvykat i na soužití s chladnou tchyní Milenou a na nesnesitelně nudné hodiny plné plánování svatby. Jako by toho nebylo málo, Emin budoucí švagr a věčný průšvihář Filip si usmyslel, že právě teď je ten nejvhodnější čas, aby se vrátil ze svých tajemných cest, a po delší době oblažil rodinu svou přítomností. „Drahoušek“ Albert je zase neustále v práci, a tak se Ema musí přece nějak zabavit... Nakupování ani snaha psát onen legendární kriminální román ovšem brzy nestačí. Filip, kterého Ema zná trochu víc a trochu jinak, než sama vůbec tušila, totiž ani omylem nezůstává stranou a v kombinaci s Eminou příležitostnou výbušností je koexistence těchto dvou opravdu ožehavá záležitost. Ať už jde o jejich nesčetné a nekonečné hádky nebo karban, ke kterému Filip Emu zláká, končí to zpravidla poněkud podivně; s Filipem je totiž hazardní hrou takřka všechno. A ať se oba snaží, jak chtějí, ani před upracovaným Albertem podivné napětí neskryjí.... celý text

Calypso
22.01.2024 odpad!

Neuvěřitelně hloupé a nesympatické. Ani oku lahodící obálka a fakt, že to není tak vulgární jako Hartl, nevytáhne blábol, jehož vrcholem je opakované zvolání 'tak jsem se nezasebevraždila', na jednu hvězdu. Nechápu, jak toto může vydat renomované nakladatelství. Srovnání s Bridget Jones nebo Pravou blondýnkou je úplně mimo.

gabriela8704
10.12.2023 5 z 5

Přečetla jsem jak malinu. A fakt jsem se bavila a závěr byl famózní. Nikdy nevíš, co život připraví za životní romantiku běžného života. Stále říkám, že klíčem je upřímný smích.

Coretta
30.08.2023 3 z 5

Kniha byla plná takových zběsilých a pitomých trampot mladé holky, které mě fakt bavily, ale většina knihy byla taková, jak jen to popsat? Jakoby autorka přepla z dospělé ženy na dětinskou. Což mě sem tam opravdu znudilo. Nebavily mě moc ani zbytečně zdlouhavé popisy například místností. Místy mě události hlavní postavy dojaly, trochu jsem se bála konce, ale ve výsledku byl skvělej a u některých pasáží jsem se upřímně zasmála! Nebyl to pro mě úplně promrhaný čas a to je pro mě důležité.

pegasek
17.03.2023 4 z 5

Knihu považuji za opravdovou oddechovku,neurazí,ale ani úplně nenadchne.tuhle knihu doporučuji ve chvíli kdy je toho na vás moc.tahle kniha nezatíží vasi hlavu,ale nudit se u ní nebudete

Emma27
02.08.2022 3 z 5

Druhý díl byl fajn.Čtivý.Těšim se na třetí dil.

JancaMia
11.06.2022 1 z 5

Stejně jako první díl, deníček rozmazleneho fracka a jeho poprve. V antikvariátu pořízeno za 10,-, coko tyčinka by udělala více radosti.

PetraKysova
11.01.2022 1 z 5

No táto kniha proste nebola určená pre mňa. Kúpila som si ju na základe obálky tá je naozaj pekná(za to tá jedna hviezda). Doma som zistila že to je až druhá časť, nuž nevadí aj tak som ju začala čítať. A absolútne nevadilo že som nečítala prvý diel ( čo dosť svedčí o plytkosti deja). Mňa tá kniha tak neskutočne vytáčala, že som sa do nej musela nútiť. Dočítala som ju len z presvedčenia, že keď už nejakú knihu začnem,tak ju aj dokončím. Podľa mňa je hlavná hrdinka absolútne naivná a hlúpa husa, že to nie je ani vtipné, autorka zozbierala tie najväčšie klišé a nahrnula ich do jednej knihy. No nič proste kniha rozhodne nebola určená mne. Ale chápem, že niekomu sa páči a dokáže si v nej nájsť to svoje.

Janca001
17.11.2021 4 z 5

Tento díl mě bavil o hodně více než první. Když už jsem věděla o co tam jde, tak se mi to lépe četlo. Je to vážně oddechová knížka, která stojí za přečtení a moc se u ní pobavíte.

Lily189
22.10.2021 1 z 5

Za mě zklamání, autorčin styl je takový nevypsaný, nezáživný, na čtení je dosti primitivní, místy jsem se i začetla, ale většina knihy byla utrpením. Taková dost podprůměrná kniha, asi nejhorší kniha od české autorky, co jsem kdy četla. Další autorčiny knihy číst určitě nebudu.

ZuzanaZ83
03.06.2021 1 z 5

První díl mě úplně nenadchl, ale zaujal mě drzostí hlavní hrdinky. Tenhle díl pro mě byl jedno velké "Proč?". Příběh pro mě nebyl ani zajímavý, ani šokující, vlastně takové nic. Dvě hvězdy jen proto, že jsem knihu přečetla během pár hodin a sloužila mi jako předěl mezi dvěma různými thrillery.

Buchtičkajani
03.06.2021 3 z 5

Odechovka, nic hlubokomyslného, ale milé, vtipné, příjemně se to četlo, taková jednohubka k odpočinku.

twigxi
21.02.2021 2 z 5

Zklamani. Predchozi dil me docela zaujal, ale toto byla jen nastavovana kase. Nezasmala jsem se ani jednou, spis mi kniha pripadala trapna. Dalsi dil uz si nekoupim.

Gabusza
13.12.2020 4 z 5

I druhý díl je skvělý. Vtipný, čtivý a jednoduše napsaný. Oddechovka :))

Falda
15.11.2020 4 z 5

Opět velmi příjemná jednohubka, která pobavila! Autorčin styl psaní mi opravdu sedl a už se těším na další díl.

czerwa
15.08.2020 2 z 5

Mně to připadalo rozhodně méně povedené než díl první. Chybí tomu originalita a zajímavý děj. V knize se opakuje stále stejná zápletka, kterou bylo možné tušit už v předchozím díle a se kterou se hrdinka vyrovnává pokaždé stejně.
Tohle už mě spíš nudilo.

NienorNíniel
25.04.2020 5 z 5

Byla kouzelná úplně jiným způsobem než první knížka. Moc se mi líbila.

markoj05
14.02.2020 5 z 5

I tenhle dil byl dobrej, uz se těším na ten dalsi :-)

Pavla79
28.11.2019 3 z 5

Oba díly se mi líbili... Lehké, vtipné, ztřeštěné, milé... Nic hlubokomyslného, ale překvapivě příjemného... A na autorčin věk...? Prvotinu..? Víc než dobré. :)

Booky84
05.11.2019 4 z 5

Opět pohodová kniha, během chvilky přečtená.

Mnaui
03.11.2019 2 z 5

Styl psaní odpovídá věku autorky... kdybych nečetla první díl, asi bych se do druhého nepustila, ale nerada nechávám rozečtenou sérii

humor manželství

Magdalena Mintová