Falešný polibek ekniha

Království Morrigan je plné tradic a příběhů o dávném světě. Princezna Lia je ale nesnáší. Svatba s někým, koho nikdy nepotkala? Kvůli zajištění politického spojenectví? Má všeho po krk! A tak v den své svatby uteče a usadí se ve vzdálené vesnici. Tam se seznámí se dvěma záhadnými přitažlivými muži – princem, kterého si měla vzít, a vrahem s úkolem ji zabít. Obklopena tajemstvím a lží Lia odhalí skutečnosti, které otřesou jejím životem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345227/falesny-polibek-gbQ-345227.jpg 4.4872

Letopisy Pozůstalých/Kroniky pozostalých (1.)

The Kiss of Deception (2014)

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno: (ekniha), CooBoo

Kniha Falešný polibek

Kackatlacka
dnes

Ten příběh mě vtáhl natolik, že jsem knížku dala na jeden nádech. A druhý a třetí hned vzápětí!
Knihy jsou nádherné, příběhy jsou na fantasy velmi uvěřitelné, děj plynulý a zábavný.
Navíc mě totálně dostalo, že v první knize člověk neví, kdo je princ a kdo zabiják. A komu tedy být nakloněn... Ale víte co? Člověk si není jist, ani když pravda vyjde najevo.
Dokonalé!!

P.S. První díl jsem si po dokončení série dala ještě jednou a to obvykle nedělám.. :)

Nikol18

Po pomalém rozjezdu se začalo něco dít. Kniha jako taková není špatná, ale nebyl to ten typ, který by mě uchvátil s já se z toho posadila na zadek. Beru, že jde o první díl a nebýt druhé poloviny, asi bych ve čtení dalšího dílu nepokračovala. Jsem zvědavá jak to bude pokračovat a doufám, že se bude více mluvit i o předcích.

Catwoman292

Knížka se mi velmi líbila, zaujal mě především styl psaní a forma. Ocenila jsem, že knížka nabízela více úhlů pohledu a mi tak mohli nahlédnout do hlavy Lie ( hlavní hrdince), princi, zabiákovi a Pauline. Musím ale přiznat, že jsem si pletla kdo je kdo - princ nebo vrah? Milostný trojúhelník v této knize mi připadal milý a nebyl vynucený. Knížka mě bavila a občas jsem se musela smát... Hlavní hrdinka byla velmi sympatická, silná vůdčí osobnost, která se jen tak něčeho nezalekne. Knížku s klidným srdem doporučuji.

ZNellyZ

Ze začátku jsem byla lehce nesvá ze stylu psaní, ale jakmile jsem si na to zvykla a kniha dostala větší děj, pohltila mě. Lia je sympatická hrdinka, která si na nic nehraje a ačkoliv jsem si chvíli myslela, že má syndrom neporazitelnosti, není tomu tak. Pořád se počítá s tím, že je holka a neláme skály rukou. Sice trochu delší čtení s občas protahovanými úseky, i tak se, ale nemůžu dočkat druhého dílu.

makynka911

Opět hodnotím celou sérii - princ vs. zabiják - samozřejmě, že jsem fandila úplně obráceně :) Ale o to lepší dojem z knihy. Příběh celé série byl poutavý, moc se mi líbilo, jak se to celé zamotávalo, to jak byla Lia silná ať se dělo cokoliv. Rysy Kadena a Rafa se měnili postupně napříč knihou, vzájemnou rivalitou ale také přístupem k Lii. Zajímavé je porovnat si jejich charakter v první a v poslední knize. Opravdu ušli kus cesty.
Jsem opravdu ráda, že jsem na tuto sérii narazila :)

Ladiva

Keby som opäť mala sladkých " -násť", tak by som túto knihu určite hltala. Takto, však už nie je pre mňa. Príbeh som dočítala, pretože ma zaujímalo, ako ho autorka ďalej rozvinie. Hlavné postavy sa mi zdali trochu "ploché". Okrem ústrednej postavy - Lie, som sa o nich, okrem ich vzhľadu a povolania, takmer nič nedozvedela. Snáď ich autorka v ďalších dieloch vykreslí trochu hlbšie.

bartule

Kupodivu všechny postavy v knize jsou sympatické,příběh rychle utíká a kniha se čte dobře. Princ - zabiják -měla jsem svoje tušení a jednomu fandila víc,ale jak to tak bývá konec vás naštve a takhle jste to nechtěli :-D takže šup na další díl :-D

Mellisek

Tenhle celý žánr je pro mě nový a oslovil mě, až po sérii Dvůr trnů a růží nic méně nebyla to špatná kniha. Líbí se mi styl vyprávění více postav - jsem ráda za ich formu, protože druhou formou by to bylo dosti nepřehledné - aspoň pro mě. Líbí se mi, že nás nechává autorka v očekávání kdo je kdo do samého konce. Určitě doporučuji není to nejsilnější co jsem četla, nicméně příběh byl pěkný.

milostný trojúhelník láska smrt únosy moc

Mary E. Pearson

Mary E. Pearson