Skandální noc

Skandální noc https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43380/bmid_fairleighovy-sestry-skandalni-noc-QRs-43380.jpg 4 199 28

Fairleighovy sestry série

< 2. díl

Společenská etiketa nikdy nebyla Carlottinou silnou stránkou: mladá půvabná šlechtična se často dostávala do situací, ve kterých by ostatní dámy přinejmenším zrudly. Výjimkou nebyl ani večer, kdy měla být slavnostně uvedena mezi londýnskou smetánku. Čekání na onen velkolepý okamžik si chtěla zkrátit tím, že nakoukne do oken vedlejší rezidence, kterou obýval muž přezdívaný Vraždící markýz. Carlotta věděla, že ten člověk má zřejmě na svědomí lidské životy, ale nakonec v ní převážilo rozhodnutí, že letmý pohled do markýzovy tváře jí nemůže ublížit… Osud však chtěl, aby nevinné dobrodružství skončilo naprostým skandálem. Markýz totiž považoval Carlottu za profesionální společnici, kterou mu posílá přítel na rozptýlení, a proto půvabnou dívku vášnivě políbil - bohužel před zraky všech shromážděných hostů. Carlotta pochopila, že z této prekérní situace se dostane jedině tím, že nabídne markýzovi sňatek. Její nabídka je přijata a Carlottě tak začíná zcela nový život. Má se stát manželkou muže, jehož minulost je opředena temnými mýty a v jehož očích sálá vášeň. Podaří se jí odhalit manželovo tajemství dřív, než podlehne touze, která se jí po jeho boku rozhořela v srdci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

One night of scandal , 2003

Fifth Element
31.07.2013 5 z 5

Z knih, ktere jsem od teto autorky zatim precetla, se mi tahle libila nejvic a zatim nejvic jsem se u ni i zasmala :)

jaja10
28.06.2013 3 z 5

I když to byl hezký román, napínavý, docela dobře se četl, přesto mi tam několik věcí vadilo a tak musím hodnotit jen 3*.

miruska1
13.06.2013 5 z 5

Teresa Medeiros. myslim že totot meno hovori za všetko a knihu už ani netreba komentovať. Teresa zase nesklamala. Ako všetky jej knihy (čo som čitala),aj tato ma všetko: rozosmiala ma,rozplakala,vyvolala vo mne pocity napetia z očakavania ako to dopadne. Bolo naozaj ťažke odložiť knihu,aj keď len na chviľu.

Nibiru
27.05.2013 5 z 5

Opravdu povedená romance, jedna z těch lepších od této spisovatelky. Poutavá, napínavá, vášněmi prostoupená, velmi charismaticky vykreslený tajemný a rozporuplný hlavní hrdina, i když jeho rozpolcené city, které přetrvávají v jeho duši i po smrti jeho ženy jsou asi možné jenom v románech. Skutečnost bývá jiná, nicméně přípěh je velmi dojemný, poutavě napsaný a oba hrdinové jsou velmi, velmi sympatičtí. Moc jsem jim fandila.

Kaety
02.04.2013 3 z 5

Jak už napsala uživatelka neznama.87, je to kniha, která je tajemná, méně romantická, ale bohuže mě moc nenadchla.
Líbila se mi postava nevlastní dcery Allegra, která měla trochu toho "šílenství" po matce v krvi a tím děsila všechny okolo.
Ještě štěstí, že jsem tuto knihu četla dříve než její předcházející díl z této série (Nezapomenutelný polibek), protože bych moc nevěřila v napravení Lotky.

mariva
26.03.2013 5 z 5

Oddechová četba, zábavná i napínavá, stejně jako většina autorčiných knih.

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Moje další oblíbená kniha od Medeiros.:)Tady se mi fakt trefila do noty:) je to velmi čtivé, přečetla jsem to během pár dní. Vztah Lotky a Haydena(krásné jméno:)) byl od záčátku ''skandální''. Přitažlivost mezi oběma postavami je neuvěřitelná. Kniha mě od začátku vtáhla do děje a pustila mě až na konci. Určitě se k ní ještě budu vracet. :)

neznama.87
06.10.2011 4 z 5

Muž z temnou pověstí, ztřeštěná hrdinka, nevlastní dcera a přízrak v podobě krásné Justiny. To všechno vytváří romantický, napínavý příběh, do nějž autorka zasadila nádech tajemna