Extáze

Extáze https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20110/bmid_extaze-zRy-20110.jpg 4 151 15

Liga pekelníků série

Rozhodnutí cílevědomé krásné dívky, provdat se za starého bohatého vévodu, aby si zajistila klidný život, zkomplikuje v den svatby romantický únos na pirátskou loď. Ravena přijíždí do Anglie se zcela jasnými představami o své budoucnosti - vdá se za zámožného šlechtice a díky tomu pronikne mezi smetánku. Zpočátku jde vše podle plánu. Zámožný dědeček uhradí Raveně plesovou sezónu a dívka je brzy obletována šlechtici z celé Anglie. Jednoho z nich, vévodu Halforda, si vybere za manžela. Připravuje se na pohodlný a lehce nudný život vévodkyně. Ve svatební den je však unesena.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Ecstasy , 2002

happy19
07.02.2023 5 z 5

Rozhodně díl ze série,který u mě vede!
Mělo to šťávu...hezky se to vše stupňovalo;-)
Originální zápletka a ten epilog ;-*
Pekelníci nás nenechají vydechnout!

"Představivost je důležitější než vědomosti. Vědomosti jsou omezené, zatímco představivost zahrnuje celý svět."

lusitta05
05.10.2021 3 z 5

Trochu rozvláčne,až som sa niekedy nudila. Raven bola veru otravná,ale Kell sa mi páčil. Ďalšia časť série úspešne za mnou.

DUNIKO
16.02.2021 5 z 5

❤️❤️❤️ krásné.Kell byl úžasný,Raven byla taky skvělá i když mi přišla trochu otravná s tím jak se pořád chtěla dostat mezi smetánku se Seanem to nemohla nijak jinak skončit.Je to rozhodně žhavé a smyslné ale také něžné a romantické ale i smutné a tak možná nejslabší z celé série.

Kudík
23.01.2021 5 z 5

Nemůžu si pomoct, sice se jedná o Ligu pekelníků, a tohle je jediný díl, kde hlavní hrdina není řádným členem, ale přijde mi to zatím jako nejlepší díl z této série. Raven jsem si z předchozích dílů představovala víc živelnou, ale i tak byla úžasnou hrdinkou s krásnou fantazií. :) Jen to co se týkalo Seana bylo na nic, hlavně ohledně O’Malleyho. Teď to ještě dotáhnou s Darem, který je díl od dílu lepší.

rampapa
07.10.2020 5 z 5

Z tohoto dílu jsem nadšená a šťastná .Zamilovala jsem si Ligu pekelníků. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Myška43
11.08.2020 5 z 5

Myslela jsem, že u Touhy autorka nasadila vysokou laťku a už ji nic nepředčí, ale není tomu tak. Tento díl je super. Kell a jeho lištička Raven to u mě vyhráli na celé čáře. No uvidíme, jestli to tak zůstane, nebo nakonec u mě vyhraje Dare.

Kamila1991
07.11.2019 5 z 5

Nádherný příběh dvou osudem zkušených lidí. Musím přiznat, že někdy jsem se u čtení erotických pasáží i červenala, tohle prostě N. Jordan umí. Knížka se četla jedním dechem, bylo to napínavé až do konce. Jedním slovem - úžasné!

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Z knihy jsem byla nadšená, příběh se mi zatím líbil víc než první díl, opravdu skvělé

karamelka57
03.08.2019 5 z 5

Naozaj podareny diel... Osviezujuca Raven a tajomny Kell... A kusok Karibiku, aaach :) A pekne napisane, presne ako v zivote, s akymi vsemoznymi demonmi musi clovek bojovat...

Turiel11
23.09.2017 5 z 5

Nádherný příběh i oba hlavní hrdinové, kteří mi byli velmi sympatičtí. Líbilo se, jak se kniha odvíjela, tajný Ravenin svět a to, že se Kellova minulost odkrývala postupně. Taky bylo hezké, jak si autorka připravovala půdu pro poslední příběh. Už se na něj těším. :-)

Luccy78
14.06.2017 5 z 5

Zatím mě tenhle díl nejvíc dostal! Opravdu báječná kniha, líbilo se mi i to, že vyřešení budoucnosti obou hrdinů se odkryje až na posledních stránkách. Jsem zvědavá na posledního Pekelníka..

Katka313
30.09.2016 5 z 5

Tak tenhle dil se mi libil nejvice z cele serie. Skoro do posledni stranky cekani na to jak to dopadne. Oba hrdinove mi byli nesmirne sympaticti a chemie mezi nimi az neskutecne silna.

havrmoni
19.04.2016 5 z 5

Kromě druhého dílu je to opravdu lepší a lepší. Doufám,že ani poslední nezklame, je to můj nejoblíbenější pekelník.

machrus
02.11.2013 4 z 5

Oprvdu díl od dílu,lepší a lepší.A hlavně každý díl má jinou zápletku.Jsem zvědavá na poslední díl Ligy pekelníků.Doufám,že nezklame.Zatím 4.díl asi nejlepší.Líbí se mi že spisovatelka se ani nebojí zabít jednu z ústředních postav.

ivule85
21.11.2012 5 z 5

knížka mě nadchla je první z této serie která se mi dostala do ruky ale jestli i ostatni budou takove zajimave tak už se moc těším...

Anglie 19. století pro ženy romance historické romance

Nicole Jordan