Exodus

Londýn 2038. Kdysi nádherné město je v troskách. Na obzoru se vzdouvá trhlina v tenké látce reality a pomalu začíná splývat s téměř nepřetržitě temnou oblohou. Svět, jak jsme ho znali, už není. Po zemi nyní kráčejí démoni, ztělesnění našich nejstrašnějších snů. Lidstvo, zahnáno do úkrytu v podzemních tunelech metra, se zoufale snaží přežít skutečně pekelnou apokalypsu.
Mezi přeživšími jsou i tací, kteří příchod temnoty předpovídali, lidé, kteří v ní vidí příležitost vylepšit postavení lidské rasy, i ti, kdo touží jen po pomstě za vše, co bylo ztraceno. Ti všichni se nyní v temnotě semkli, ozbrojili futuristickými zbraněmi a prastarými kouzly vytvořenými s jediným cílem – bojovat proti hordám démonů a vzít si svět zpátky. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/381/exodus.jpg 3.838

Hellgate London (1.)

Exodus (2007)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

ragnar
06.11.2014

Překvapivě dobrá kniha ze světa počítačové hry. Trochu skřípaly názvy zbraní a bestií, ale jinak jsem si nekomplikovaný příběh, plný akce užíval. Atmosféra výborná.

Bunburistka
16.02.2014

Kvůli Tobě, Davide :)

olinen
04.03.2013

kniha je dosť nevyvážená, miestami je dosť ťažkopádne napísaná s ľahko predvidatelním koncom.

Mel Odom

Mel Odom