Excel VBA - Výukový kurz

Excel VBA - Výukový kurz https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348580/bmid_excel-vba-vyukovy-kurz-CDg-348580.png 5 4 2

Chybí vám kniha, která se zaměřuje na praktické využití jazyka VBA při programování aplikací v Excelu a řešení nejčastějších úloh? Autor, který napsal zodpověděl tisíce dotazů vám odkryje své know-how a představí techniky programování, které dokonale využijete pro vlastní konkrétní potřeby. V knize se naučíte základy jazyka, programovat ovládací prvky, událostní procedury, vlastní třídy, formuláře atd.... celý text

Mira7
09.10.2021 5 z 5

Dříve mne zaujala informace, že se v Excelu dají programovat hry. To byl podnět, který mne přiměl chtít se trochu více o Excelu v souvislosti s programováním dozvědět, a který mne nepřímo přivedl až k této knize. Je skutečně na vysoké odborné úrovni a dobře zpracovaná. Přiložené CD umožní si hned vše přehrávat. Rozhodně to není na jedno přečtení, ale na dlouhodobé studium.

ZH6
22.02.2019 5 z 5

Vynikající kniha! Vše je skvěle vysvětleno a vždy uvedeno na konkrétních příkladech, což výrazně usnadňuje pochopení daného tématu. Kniha má opravdu výukový charakter, na rozdíl od některých jiných publikací, které pouze popisují jednotlivé funkce, příkazy atd. bez uvedení jejích použití v kontextu nějakého kódu.
Radost číst a vzdělávat se.