Evropské stromy

Evropské stromy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307515/evropske-stromy-gTC-307515.png 4 6 3

MilanCFC
MilanCFC
19.07.2021 4 z 5

Vyšlo to tak, že jsem knihu četl na chatě přímo v lese, takže bylo fajn a ideální pozorovat stromy a jejich znaky také podle této příručky. Také bych spíše preferoval přímé fotografie oproti kresbám, ale je třeba uznat, že ty kresby jsou opravdu nádherné.

Usire
Usire
26.01.2021 5 z 5

Popravdě mi moc nesedí ta kreslená část. Kdyby byla u každého kresba + kvalitní fotografie, nic bych nenamítal. Jinak je to moc pěkná kniha, která vznikla u českého autora a není jen překladem z ciziny.

sara5144
sara5144
23.01.2021 5 z 5

Pan Václav Větvička nikdy nezklame. Pokud chcete vědět všechno ale opravdu všechno o stromech a k tomu se zahledět na krásné obrázky, fotografie i kresby, poznávat je podle klíčů a vědět, že to všechno není vycucané z nějakých cizích děl ani opsané z internetu, že všechno to moudro bylo odžito a odpracováno ve sklenících, botanických zahradách a přírodě, mužem, který studiu rostlin věnoval celý život...tato kniha je herbářem i učebnicí, tato knížka je pro milovníky stromů...