Všechno, co máme

Všechno, co máme https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/bmid_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4 540 164

Všechno, co máme série

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep , 2016

Temika
Temika
01.06.2023 3 z 5

Krásný/smutný příběh, který se četl sám. Příjemná oddechovka, s otazníky od počátku do konce. A ten závěr!!! Nutí Vás okamžitě začít číst druhý díl. Ještě, že mám všechny 3 připravené.

gabriela8704
gabriela8704
27.05.2023 5 z 5

Skvělý příběh. Od knihy nešlo odejít. Zajímavé jak mysl umí zapomenout kým jsi byl a probudit se do jiné osobnosti.

Andělla
Andělla
25.04.2023 4 z 5

Řekla bych, že tahle knížka je taková oddechová jednohubka na jedno odpoledne. Vzrušující, napínavý, smutný příběh. Za mě to není nic z čeho se posadíte na zadek, ale jak už jsem psala je to taková odechovka, která se hezky čte a nutí vás pokračovat, protože jste zvědaví, jak to celé dopadne.

Cassidy.L
Cassidy.L
14.08.2022 3 z 5

Tato literatura nepatří do mé konfortní zóny, ale na dovolené jsem si řekla, proč ne, alespoň nějaká oddechovka. Příběh je zajímavý, čtivý, rozuzlení na konci super, ale za mne osobně by nemuselo být pokračování, byl to krásný konec, bez epilogu bych se obešla.

Zuknihomol
Zuknihomol
31.07.2022 4 z 5

Kniha se četla sama, autorka píše velmi dobře a tak jsem se do tragického příběhu první lásky dvou hrdliček začetla snadno. Občas mi přišel příběh až k neuvěření - to jak rychle si Aimee založila vlastní kavárnu nebo hlavní zvrat s Jamesem. Ale určitě jsem zvědavá na druhý díl a těším se na něj a jsem za přečtení téhle knížky velmi ráda.

Luccinda
Luccinda
07.07.2022 4 z 5

Smutný, dojemný příběh osudové lásky, která skončila tragicky, se snoubí s nadějí na nový začátek. Může člověk během života potkat více než jednu pravou lásku? To je otázka, kolem které se točí život hlavní hrdinky Aimee.

Ačkoliv se mi knížka jako taková moc líbila, nemůžu říct, že by mě zasáhla tolik, jak bych od ní očekávala. Kromě toho mi teda absolutně neseděla hlavní hrdinka, nebylo mi vůbec sympatické, jak byla už prakticky od dětství na Jamesovi “nalepená” a neměla žádné své vlastní záliby nebo ambice. V tomto jsme zkrátka s Aimee hodně odlišné a v mnoha ohledech jsem jí nechápala. I tak jsem ale s příběhem spokojená, jen nevím, jestli se pouštět do dalších dílů. Upřímně, kdybych nečetla epilog, tak by byl příběh krásně uzavřený a do druhého dílu bych se určitě nepustila. Teď nevím, asi uvidím časem.

Ála1968
Ála1968
25.05.2022 3 z 5

Líbilo se mi to.Knihu jsem přečetla na jeden zátah.Těším se na druhý díl.

Karina_
Karina_
26.04.2022 5 z 5

Po přečtení hodnocení na této stránce jsem se bála knihu otevřít. Jsem ráda, že jsem to udělala. Příběh je velmi silný a mě opravdu zasáhl, protože děj je přesně něco, co si neumí představit, že bych zažila, asi by to moje psychika nezvládla. Zhltla jsem ji okamžitě, prostě nádhera. Kniha je ale promočená slzami skrz na skrz. Těším se na pokračování, bude to zajímavé, hlavní hrdinka se dostane asi do zapeklité situace.

Eliwen.84
Eliwen.84
11.01.2022 4 z 5

Když tady čtu hodnocení této knihy tak buď jsem se tak rozečetla, že mi nevadí ani brakovější literatura nebo to není tak hrozné. Za mě, to byl příjemný příběh o lásce, vášní a naději. Mě osobně se četl krásné.

katpas76
katpas76
07.01.2022 3 z 5

Tento první díl se mi líbil. Další v sérii už ne, přečetla jsem jen druhý a to jen silou vůle.

pat4157
pat4157
25.12.2021 4 z 5

Četla jsem ve španělštině, český překlad tedy hodnotit nemůžu. Ale příběh se mi líbil, od poloviny jsem nemohla knihu odložit, jak byla napínavá a ten konec! Dávám plný počet hvězdiček.

janqa410
janqa410
14.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Ano, příběh zajímavý, od poloviny dál i napínavý, přesto si nemůžu pomoct a říct, že jsem knihu hodně odkládala. Žádný superobdiv se nekonal a rozhodně nesdílím pětihvězdičkové hodnocení, řekla bych spíše průměr, příběh se dal snadno odhadnout již velmi brzy. Ale Aimee byla sympatická postava a Ian taktéž a já jsem ráda, že spolu skončili. Tedy prozatím?

SmisekIvuska
SmisekIvuska
25.10.2021 5 z 5

Knížka je čtivá, napínavá, se zajímavým příběhem v romantickém nádechu. Příjemná oddechovka :-)

hroneczek
hroneczek
04.09.2021 5 z 5

Odlehčené, zajímavé, romantické, zapeklité i napínavé. Kniha se čte sama, protože vás zajímá, co se stalo, proč se to stalo, kdo v tom má prsty, jestli bude potrestaný… a v úplném závěru knihy si přejete, aby bylo sakryš ještě nějaké pokračování!

marli58
marli58
29.08.2021 3 z 5

Docela zajímavý příběh, který začíná tam, kde většinou vše končí... Místo svatby pohřeb. Pak si hrdinka začíná budovat nový život a najednou může být všechno jinak. Pátrání v Mexiku je působivé.

Pavčule
Pavčule
24.08.2021 2 z 5

Ze začátku celkem ok , i s nádechem tajemna . Ovšem to, jak to nakonec bylo s Jamesem mi přišlo hodně přitažený na vlasy a za tohle několik hvězdiček dolů.

Nika151
Nika151
17.08.2021 5 z 5

Přijde mi, že se autorka snaží více líčit děj a okolí, než emoce, které postavy prožívají. Ale mě to tam vůbec nechybělo. Dokázala jsem si to jednoduše domyslet. Přeskočí se třeba i půl rok, aby prostě děj plynul. Konec byl napínavý a vlastně mi to nedá - čtu hned druhý díl. Doporučuji.

Evaho73
Evaho73
03.08.2021 3 z 5

Po prečítaní mám z knihy veľmi rozpačitý dojem. Celkovo ma zaujala, ale v svojej podstate je to klišé. Zo začiatku bol príbeh zaujímavý, ale každou ďalšou kapitolou boli zápletky podávané veľmi povrchne,  predvídateľne, postupne sa stávali monotónne až nudné. Postavy neboli dobre vyprofilované, nepociťovala som medzi nimi žiadanú "chémiu" a príbeh som dočítala už iba zo zotrvačnosti. Po dočítaní som nepociťovala eufóriu z prečítania kvalitnej knihy, ako pri mnohých iných dielách...

Karoli_D
Karoli_D
14.07.2021 5 z 5

krásné, milé, ale zároveň napínavé čtení.

Květi62
Květi62
06.05.2021 4 z 5

Knížku jsem objevila na databázi a moc se mi líbila. Pěkné čtení o lásce, ale také o ztrátě a poznání. Knížka se četla na pohodu, závěr měl své napětí. Odpovědi na otázky, které mi zůstaly, snad najdu v pokračování. Určitě doporučuji.