Všechno, co máme

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352045/vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4.1290

Everything We Keep (1.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Everything We Keep (2016)

Kniha Všechno, co máme

raty

Čekala jsem něco trochu jiného. Ale při současných vedrech celkem dobré, nenáročné a předvídatelné čtení.

Rudolf14

Úžasná :)

playada

Řadím se také spíše k fandům hrdinů " outsiderů ".
Dokonalí lidé ( tak se mi alespoň jevila hrdinka této knihy ) mne frustrují.

ovecka535

Docela čtivá, odpočinková kniha.

kikies

Něco mi na tom příběhu nesedí... Asi ta rychlost, s jakou člověk, který se někde probere bez vzpomínek a bez zájmu o bližší informace o své minulosti, přijde k ženě, a dvěma dětem. Působí to dost neskutečně. Celkově na mě první díl působí lépe než druhý (bohužel jsem četla v opačném pořadí). Můj celkový názor: dost toho tomu chybí, asi to nejsem schopná pojmenovat, ale je to jakési neúplné, neucelené a nedodělané...

Chmelda1975

Dobře se četla,zhltnulo během dvou dnů :)))akorát konec mně zklamal...takhle jsem si to nepředstavovala

Joyce24

Příjemná oddechovka. Dosud jsem nevěděla nic o disociativní fuze, je hrozné, jak taková věc dokáže zamotat lidem život. Další díl zatím číst neplánuji, odradily mě celkem negativní komentáře.

Luciluc

Knížka byla oddechovkou, která se dobře četla. Posledních cca sto stran bylo nejzajímavějších. Trochu mě jen překvapilo, že Aimee nezačala Jamese hledat dříve. Hodně jsem si oblíbila Iana, fandila jsem mu. Doteď jsem nevěděla, že existuje něco jako disociativní fuga, takže mě kniha i něčím obohatila.

Kerry Lonsdale
americká