Všechno, co máme

od:

Všechno, co máme

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického malíře čerstvě přišedšího do města, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352045/vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4.2137
Série:

Everything We Keep (1.)

Originální název:

Everything We Keep (2016)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (56)

Přidat komentář
certik003
02. června

Knížka se docela dobře četla, byla to taková oddychovka. I když občas si říkám, jak to ti lidi dělají, že sotva přijdou o jednoho dokonalého partnera, hned narazí na jiného. Epilog mě hodně překvapil, ale je vlastně logický, protože knížka bude mít pokračování. Já bych si ale pro Carlose přála, aby "zůstal" pořád Carlosem.

salča
28. května

Kniha mě upoutala svou obálkou a názvem.
Měla pozvolný začátek,ale postupně byla zajímavá a napínavá.Hezky popsaný vztah Aimee a Jamese od seznámení, dětství až po zamilovanost a bolestnou současnost.
Hlavní postavy byly sympatické a vůbec jsem nevěděla, jaký bych si přála konec. V určitých místech mě dojala až k slzám.A ten epilog... už teď je mi líto čemu Aimee,James a Ian budou muset čelit ve druhém dílu.

Denčaa
25. května

Tento příběh se může zdát už jako otřepaný, ale autorka ho dokázala zpracovat tak, že jí naprosto zobete z ruky. Dějová linka je tak senzačně propracovaná, že když se blížíte k závěru knihy, jste šokováni a zároveň nechcete, aby to skončilo. Velice se mi líbily retrospektivní pohledy do začínajícího vztahu ústředního páru. O to víc, pak s hrdinkou soucítíte, když víte, jak to všechno začalo. Bohužel cesty bývají trnité, o to víc, když se Aimee ocitne v milostném trojúhelníku, ani neví jak. Ano, může se to zdát jako klišé, ale tady je to tak hezky naservírované, že čtenář akorát neví, komu dát své sympatie. Ian, nový muž, který jí vstoupí do života a nebo James, její ztracený snoubenec? Každopádně, závěr mě hodně šokoval, čekala jsem tradiční konec a jiný jsem si ani nepředstavovala, takže bylo velké překvapení. A za mě rozhodně ano! Takto to být může. Moc hezký romantický příběh a už se nemůžu dočkat na to volné pokračování. A doufám, že autorka nezůstane pouze u těchto dvou knih. Více na: https://www.instagram.com/knizni_dilna/

MarKy95
18. května

Na knihu jsem se moc těšila, a rozhodně mě nezklamla, děj taky zajímavý a konec napínavý... i když mě občas hl.hrdinka štvala... + teda krásná obálka! :)

e-Lisbeth
16. května

Co tohle mělo být??!! Žádné napětí, romantická blbost a ještě nepovedená. Postavy nesympatické a nijaké.

Mikako
15. května

Krásné čtení! Z poslední kapitoly jsem měla husí kůži. Těším se na další díl!

Peslik
11. května

To byla tak pohodová pohádka, že se pomalu nedalo přestat číst. Ještě, že potřebuji spát, jíst a chodit do práce, jinak bych ji louskla za pár hodin.
A konec? Ten je začátkem něčeho nového a na to se těším, ale až zas přijde ten správný čas vyčistit si hlavu a oddechově si počíst se šálkem kávy.

Š.Ala
09. května

Úchvatné. Vůbec si nedokáži představit, že bych něco podobného prožila. A co dál? Jsem moc zvědavá, jaký život má teď Aimee.

elisa194
05. května

Hned od první stránky me kniha vtahla do děje. Člověk potřebuje číst pořád dál a dál, aby se co nejrychleji dozvěděl co se vlastně stalo. Ja bych se teda zachovala jinak nez hlavni hrdinka, to me trochu zarazelo, ale jinak je kniha na jedničku. Každopádně drhy dil si prectu, ale prijde mi to zbytečné..

L.Helena
29. dubna

Příjemné čtení. První půlka sice trochu pozvolná, ale četlo se to dobře. Druhá půlka oproti tomu ubíhala rychle a mohla jít víc do hloubky, ale chápu, že si autorka nechávala materiál pro druhý díl.

Acquenta
25. dubna

Tak tenhle příběh jsem zhltla během dvou dnů. Opravdu skvělý. Napínavé až do konce. Našlo by se sice pár výtek, ale kniha je tak dobrá, že na ně zapomenu :-)

jluky
11. dubna

Téma, s ktorou som sa už stretla, napriek tomu: myslím, že dobre spracovaná. Ćítanie som si užila , relax.... Teším sa na pokračovanie.

Martasek5
31. března

Od knihy jsem měla mnohem větší očekávání než se mi dostalo. Pořád jsem čekala kdy se to konečně začne rozjíždět a příjde pořádný zvrat. První polovina knihy až moc natahovaná, druhá a kapku lepší, ale dech mi nevyrazila. Aimee jsem chápala i nechápala. Závěrečný epilog super, jen mě to na přečtení druhého dílu opravdu nenalákalo. Kladně hodnotím obálku :)

melien
31. března

Kniha se opravdu dobře četla a velmi překvapivá zapletka dodala knize i napětí. Kniha se mi moc líbila.

zdehan
31. března

Kniha se mi moc líbila.

terka95
30. března

Asi jsem čekala více dechberoucí rozuzlení, ale celkově se mi tato povětšinou poklidná knížka líbila a těším se na další pokračování :)

Andy74
29. března

Knihu jsem vzala dceři z knihovničky, neměla jsem co číst. Hodnotím jako prima oddychovku se zápletkou,
konec jsem malinko tušila, ovšem takovou zapleteninu ne :o)

speciale88
15. března

Kniha s velice zajímavým koncem. To jsme nepředpokládala. Přečteno jedním dechem.

Irsaf
11. března

Dalo se to číst.

Sabča92
05. března

Tohle bylo zatraceně dobré! Včera jsem rozečetla a dnes dočetla. Celou noc, než jsem usnula, jsem o příběhu stále přemýšlela a nebýt brzkého ranního vstávání, dočetla bych na jeden zátah. Jen škoda, že si na druhý díl budu muset počkat. Snad ne dlouho :-) Všem moc doporučuji. Drama, které je skvěle napsáno.

Lokina
01. března

Další kniha s nálepkou světový bestseller. Stojí ta kniha za to? Takovou otázku jsem si kladla, když jsem se rozhodla, si ji přečíst. A musím říct, že se mi líbila. Nebylo to nic převratného, ale jako pohodová a lehce napínavá jednohubka to byla :-)
První část vypráví o Aimee, jak se vyrovnává se smrtí svého snoubence Jamese, kdy jí pomáhají její rodiče a hlavně její kamarádky a v neposlední řadě okouzlující fotograf Ian. První část nabídla i pohledy do minulosti, první seznámení Aimee a Jamese nebo jeho napjaté vztahy v rodině.
Druhá polovina se odehrává v Mexiku, kde Aimee a Ian odhalují, co se vlastně s Jamesem stalo. Čekala jsem něco tajemnějšího, ale celé to rozuzlení zápletky nebylo sice nejoriginálnější, ale s rozuzlením záhady jsem byla spokojená.
Ale epilog knihy byl hodně zajímavý, i když se to dalo časem očekávat, přesto jsem knihu zavírala s lehkým mrazením na zádech a potěšením, že bude druhý díl.

Sofie75
28. února

Kniha se mi moc líbila a už se těším na další díl. Nebyla jsem schopna knihu odložit, protože jsem byla zvědavá jak dopadne.

barus.rydlova
27. února

Knížka mě velice potěšila.Určitě všem doporučuji za mě topka

Urbana
25. února

Velice hezky napsaná kniha, zajímavé téma, kniha plná zákrut a zvratů, Aimeeni příběh se mně moc líbil, závěr určitě překvapil .... doporučuji !

Gabetka
18. února

Dle anotace jsem čekala něco trochu dramatičtějšího a akčnějšího, ale během čtení jsem došla k závěru, že jde o trochu netradiční červenou knihovnu. Z nastíněné zápletky by se zajisté dalo vytěžit mnohem víc a musím přiznat, že jsem očekávala odkrytí nějakého "děsivějšího" rodinného tajemství. Až na pár zádrhelů v plynulosti děje, které může mít na svědomí autorčina nezkušenost, byla kniha čtivá a docela napínavá. Totální selhání je však na straně české redakční práce, protože tolik překlepů a pravopisných chyb by jeden pohledal. Nemluvě o třech verzích jednoho jména během jediného odstavce.

mirunda
18. února

Zajímavý náměť, zajímavě zpracováno. Určitě se z tématu dalo vytěžit více, ale já jsem i přesto spokojená. Jen si nedokážu představit, že by se mi stalo něco podobného. A ten konec ....

jindrusa
10. února

Dobrá oddechovka ale nevím, jestli si budu knihu za měsíc pamatovat.

dominishka
07. února

Opravdu skvělá kniha, musím se přiznat, že jsem se u ní vůbec nenudila, ba naopak, přečetla jsem ji jedním dechem. Konec je přeci jen předvídatelný, na druhou stranu skončil malinko jinak než jsem očekávala. Jediná škoda je, že si musíme počkat na pokračování.

mikika
05. února

když knížku berete jen jako romantickou oddechovku, tak je fajn. není dobré očekávat od ní něco víc, nedej bože nějaké drama...

Dresia
03. února

První dvě třetiny nuda nuda, pak se to trochu rozjelo, ale to na dobrou knihu nestačí. Námět celkem dobrý, ale mizerné zpracování. Stylem jen pro milovníky červené knihovny.Autor a jeho další knihy

Kerry Lonsdale

Kerry Lonsdale
americká

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených7x
v Přečtených174x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených16x
v Knihotéce92x
v Chystám se číst374x
v Chci si koupit97x
v dalších seznamech2x