Všechno, co jsme opustili

Všechno, co jsme opustili https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371922/bmid_vsechno-co-jsme-opustili-O0I-371922.jpg 4 271 78

Všechno, co máme série

Aimee konečně našla klid. Po ztrátě svého snoubence Jamese dokázala vybudovat zbrusu nový život a najít i novou lásku. Ovšem po několika letech se stane přesně to, čeho se nebála jen ona. James, žijící po ztrátě paměti jako spokojený malíř v Mexiku, si vzpomněl. Přichází do světa, který jej již oplakal, ke vztahům, které dávno vyhasly. A k tajemstvím, které jsou stále stejně smrtící jako před lety…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Left Behind , 2017

gabriela8704
29.05.2023 4 z 5

Pěkná kniha, ale 1.dil se mi líbil víc.

Co zmuzou domněnky a špatná výchova. Přijde čas odpuštění, ale nepřijde zapomnění

Ála1968
25.05.2022 2 z 5

Po přečtení 1.dílu jsem se celkem těšila na pokračování a jsem docela zklamaná.Žádný pořádný děj,nejvíc mě štvalo přeskakování ze současnosti do minulosti a celkově to bylo hodně slabé.Přesto mi bylo líto jak Aimee,tak Jamese.Nakonec si přeci jen přečtu i 3.díl a uvidíme.

Eliwen.Nika
21.03.2022 4 z 5

Druhý díl série byl pro mě trošičku slabší než ten první, ale i tak je kniha velmi čtivá a pohodová oddychovka. V celé této serii autorka hodně skáče mezi časovými liniemi, což je někdy trošku náročnější, ale dá se to vydržet. Za mě pěkná kniha.

katpas76
07.01.2022 1 z 5

Autorka strašně skákala, z místa na místo, z času do času. Špatně se mi v knize orientovalo, skoro jsem ji nedočetla. Zápletka byla pro mě překomplikovaná a neuvěřitelná. Kniha se mi nelíbila, další ze série jsem ani nezkoušela číst. Po prvním díle (Všechno, co máme) jsem čekala víc, byla jsem hodně zklamaná.

SmisekIvuska
16.11.2021 4 z 5

Knižka navazuje na první díl tím, že ukazuje příběh z pohledu Jamese. Znovu musím napsat, že knížka je čtivá a fajn oddechovka.

marli58
29.08.2021 1 z 5

Překombinované a komplikované lži.

Nika151
26.08.2021 5 z 5

Kniha plynule navazuje na první díl, takže je nutné ho přečíst. První kniha je vypravena z pohledu Aimee, která se vydává hledat do Mexika svého snoubence. Druhy díl je již vyprávěn z pohledu dotyčného snoubence..za mě netradiční námět, zajímavé téma a moc se mi líbila lokalita u moře (Mexiko, Hawai)

Monuli36
06.08.2021 odpad!

Nezaujalo ani trochu...nedočteno

Jana.Kuc
09.06.2021 4 z 5

První díl byl přeci jen o chlup lepší. Doufala jsem, že se vrátí k Aimee. Těším se na trojku.

evvva
23.05.2021 3 z 5

Jak tuhle knihu zhodnotit....těžká výzva...bylo náročné se zorientovat... prolínání minulosti s přítomností, střídání identit hlavního hrdiny,míst dění,souvislostí,vztahů....ale víte co? Mám těžké výzvy ráda. Takže ve finále ano, ta kniha mě bavila

Naďa2411
17.05.2021 odpad!

Knihu jsem si koupila v knižním klubu za 49 Kč. Cena odpovídá kvalitě. Při čtení jsem se šíleně nudila, pořád jsem věřila, že přijde lavina, velký bum, a proto jsem se opravdu nerada pouštěla do dalších a dalších stránek. Kniha začíná vyprávěním ztrátou paměti. Autorka skáče jako přes kaluže z minulosti do současnosti, byla jsem hodně zmatená, protože jsem se od začátku až dokonce, ač bylo na začátku kapitoly napsáno časové období, neuměla vybavit si danou situaci. Jeden muž, dvě jména, jiná identita, chirurgicky upravená tvář, tělo stále stejné ale jiná mysl. Jeho děti hledají v současnosti pouto ke svému otci, neumí pochopit, proč si na ně nepamatuje. Kniha je doslova prorostlá samou lží, lež o jeho údajném úmrtí, aby se on uchránil před druhým bratrem a bandou drogových dealerů. Lže se dětem, lžou ženy i jeho vlastní matka, která má také dvě identity. Celá kniha je pojata trápením hlavního hrdiny, který hledá otázky a odpovědi nad svými sny, vzpomínky. V knize je hodně překlepů, za které spisovatelka nemůže. Tato kniha nezaujme čestné místo v mé knihovně!!!

knihomolka525
16.05.2021 odpad!

rozdvojená osobnost.Tohle je ústřední motiv příběhu a hledání sám sebe.Mě se nelíbil ten řízený chaos.Jakože: to tady ještě nebylo.Přeskakování z minulosti do přítomnosti.James ,Thomas..ještě že Natalya měla jasno.PS pro Nadiu 2411 výše:já jsem ji rovnou vyhodila

princesse
26.04.2021 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal má očekávání. Oddechovka, která se dobře čte a dej ubíhá přesně jak má. Jen překlepů tam bylo na můj vkus až příliš.

cukrovka
18.04.2021 5 z 5

I když má tento díl dost nízké hodnocení, mě rozhodně nezklamal. Je to příjemné oddechové čtení. Po upamatování se na svůj původní život, se musí James vyrovnat s novinkami, které mu ztráta paměti přinesla - ztráta snoubenky, zato má dva syny.
I tento díl je o ztrátách, hledání nových cest, šancích a odpuštěních.

kalinka99
02.04.2021 5 z 5

Popravdě se mi více líbil druhý díl z pohledu Jamese. Mám ráda v knihách prolínání skutečnosti s minulostí.

Gabusza
09.02.2021 3 z 5

První díl byl lepší, napínavější.
V tomto díle se hledal James. Kam vůbec patří. Občas to bylo takové nadlouho a napětí tam vymizelo. Třetí díl si ale přečtu.

Monika164
23.11.2020 1 z 5

Kniha mne Teda moc zklamala.... Nemohla jsem se začíst....třeba se k ní jednou vrátím...

escapelle
08.11.2020 4 z 5

Příjemná oddychovka. První díl jsem nečetla a docela mě to teď mrzí.
Zajímavý příběh který mě bavil, hlavní postavy sympatické.
Víkendový relax u nenáročné knihy.

novina
18.09.2020 4 z 5

Já byla ze začátku nadšená, mám ráda knihy, kde se prolíná více časových linií, ale čím víc jsem četla, tím více to bylo zamotané. Místy jsem se ztrácela. Ale příběh byl velmi čtivý.

Martina410
22.08.2020 3 z 5

Knizka me ze zacatku fakt bavila, ale postupne me rozcilovalo trideni kapitol a konec se mi nelibil, moc preplacane.

americké romány

2017  80%Všechno, co máme
2018  70%Všechno, co jsme opustili
2020  72%Všechno, co dáme
2020  69%Všechny vlny oceánu
2023  75%Poslední slova

Kniha Všechno, co jsme opustili je v