Všechno, co jsme opustili

Aimee konečně našla klid. Po ztrátě svého snoubence Jamese dokázala vybudovat zbrusu nový život a najít i novou lásku. Ovšem po několika letech se stane přesně to, čeho se nebála jen ona. James, žijící po ztrátě paměti jako spokojený malíř v Mexiku, si vzpomněl. Přichází do světa, který jej již oplakal, ke vztahům, které dávno vyhasly. A k tajemstvím, které jsou stále stejně smrtící jako před lety…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/371922/vsechno-co-jsme-opustili-O0I-371922.jpg 3.6135

Everything We Keep (2.)

Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)

Everything We Left Behind (2017)

Kniha Všechno, co jsme opustili

Cleo De Nile

Tyhle nálepky "světový bestseller" už pro mě nemají význam, ve většině případů se jimi pyšní zcela průměrné, nezapamatovatelné knihy, jako je právě Všechno, co máme z pera Kerry Londsdalové. Je to z větší části naprostá oddechovka, stránky vám pomalu mizí pod rukama a vy najednou zjistíte, že jste za polovinou a přitom se tam vůbec nic nestalo. Zhruba poslední čtvrtina však najednou dostane spád, a i konec je super. Po dalších dílech nesáhnu.

Rudolf14

Úžasná :)

fayne

Na prvni dil to sice nemelo, ale to ani u pokracovani nikdy predem necekam. Druhy dil nemuzete vynechat, kdyz prvni mel otevreny konec. Nechybelo opet napeti, odkryta tajemstvi, zapletky, prolinani minulosti/pritomnosti a vlastne ani happy end. Jen ty schizofrenni myslenky byly na me moc a do tretiho pokracovani bych se uz urcite nepoustela :-)

Lenoulinka

První díl mě nenadchnul a když už jsem měla půjčené pokračování, tak jsem se do něj pustila.
Nečetlo se to až tak špatně, ale bylo to míchanice mezi současností a minulostí... Ještě bych dodala, že na tuto knihu nálepku určitě ne...

MartulkaS

První díl mě opravdu dostal, čekala jsem na pokračování (spousty souvislostí jsem, ale za tu dobu zapomněla, tak pro mě bylo ze začátku těžké pořádně se začíst a srovnat si události).
Toto pokračování, už ale nebylo ono, bylo to pořád dokola, o tom jak se Carlos připravuje, bojí se,... no celkově jsem moc nechápala co po tolika letech očekává.
Na první díl, toto pokračování rozhodně nemá, ale je zajímavé si to přečíst zase z druhé strany (ze strany Jamese/Carlose).

Matita310

Krásné pokračování prvního dílu. Celou dobu jsem čekala co se stane, ale konec mě překvapil. Třeba se nakonec dočkáme i dalšího dílu.

JaninaV.

Tak dlouho jsem čekala na tuto knihu, než na mě přijde řada v knihovně a nakonec jsem ji po 20 stranách odložila a vrátila do knihovny. Špatně se mi čte, ztrácím se mezi přítomností a minulostí a jen sem se musela nutit ke čtení.

Herča76

Nenadchlo, konec fádní, bez napětí. Místy jsem byla ztracená mezi minulostí a skutečností. První díl byl lepší, tento mi připadal jako marná snaha o navázání děje...

Kerry Lonsdale
americká

Kniha Všechno, co jsme opustili je: