Smrtící svědectví

Přímo před očima policistky Evy Dallasové je zavražděn slavný herec, a jí nezbývá než zaujmout v tomto zločinu funkci vyšetřovatelky, ale i svědkyně... Protože majitelem divadla je její manžel, multimilionář Roarke, ocitá se rázem v šílené palbě médií. Případ je ke všemu složitější, než se zdá, a brzy přibude další zavražděný......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2375/smrtici-svedectvi-2375.jpg 4.7146

Eva Dallasová 10.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Columbus (ČR)

Witness in Death, 2000

Kniha Smrtící svědectví

jinbr
03.10.2020

Už tady bylo řečeno mnohokrát, výborné příběhy. Tento nebyl až tak moc krvavý, ale na atraktivitě mu to neubralo.
Příběh o mateřské lásce a evolučně daným pudem chránit své potomky i za vysokou cenu. Bylo milé zde vidět, že Eva sice stále měla smysl pro dodržení zákona a určení vraha, na druhou stranu velmi dobře chápala, jak byly pohnutky k vraždě silné a z pohledu matky ospravedlnitelné.
Každý příběh s Evou má nějakou přidanou hodnotu, nějaký podnět, který vás přiměje se zamyslet.

Ajrad1981
01.07.2020

Tenhle díl se mi před lety podařilo minout, takže se nejednalo o žádné osvěžování paměti, ale o úplně nový zážitek - a ten byl super! S pachatelem jsem se nechytala, s motivem jakbysmet. Zdálo se mi, že je tam tentokrát trochu míň z Evina osobního života, ale nemůžu říct, že by mi to vadilo.

bekule
22.07.2019

Asi jsem tak špatný čtenář detektivek nebo spíš Nora tak dobrá autorka že jsem až do konce netušila kdo je vrah a to jsem tendo díl již před třemi roky četla poprvé.Opět skvělé jako většina dílů, obzvlášť ty ze začátku série.

leonessa
30.06.2019

Z toho, co jsem zatím četla že série "Smrtící...", nejlepší. Zamotané až do konce. Je pravda, že odhalit se vrah dal, náznaky byly. Kniha se četla moc hezky. Jdu na další.

Aymira
10.02.2019

Pro mě úplně první kniha o Evě Dallasové. Nic jsem o ní nevěděla, byla pro mě jako nepopsaný list, ale konečným výsledkem je milé překvapení. Já dokonce ani netušila, že se mám připravit na blízkou budoucnost - přesto mě to při čtení nijak nerušilo a počet androidů, vznášejících se vozidel a jiných vymožeností byl v únosné míře. Samotná zápletka ve stylu Agathy Christie, tentokrát z divadelního prostředí, byla rovněž zajímavá. Vrah byl až do samého závěru těžko odhalitelný a autorka dokonce uměla zahrát na emoční strunu, takže celkový dojem je kladný.

Jessybelle
11.01.2018

Tuto knihu jsem prostě potřebovala...po jedné hrozně nudné a vlastně nejen proto...já je prostě miluju, NR je moje srdcovka.

TaLu
18.10.2017

Jak já se těšila, až se začtu do dalšího dílu. Dalo by se říci, že se mi po Evě a jejím týmu už stýskalo. Pěkně návyková záležitost - přímo Smrtící.
Tentokráte bylo obtížnější knihu obstarat v podobě pro čtení. Zajímalo by mně, zda se někdo ujme vydávání těchto knih, již jsem psala i do vydavatelství a zatím neuvažují. No nevadí, moje sbírka tím získává na ceně :o)
Příběh nás zavede opět do zajímavého prostředí - herci, divadlo, vražda v "přímém přenosu", Eva s manželem očitými svědky - co víc si můžeme přát. Postupně se vše řádně zamotá, aby náš poručík měl co rozmotávat. A jiskření mezi ústřední dvojicí i v týmu pokračuje. Obdivuji autorku s kolika zápletkami dokáže pracovat, musí mít obdivuhodnou fantazii.
Já se opět skvěle bavila. Doporučuji.

moudivlacek
03.02.2017

Opět skvěle rozehraný příběh poručíka Evy, budete tušit spoustu věcí, ale řádné vysvětlení dostanete až na konci. Už se těším na další díl.