Smrtící svědectví

Smrtící svědectví https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2375/smrtici-svedectvi-2375.jpg 5 181 18

Eva Dallasová série

Přímo před očima policistky Evy Dallasové je zavražděn slavný herec, a jí nezbývá než zaujmout v tomto zločinu funkci vyšetřovatelky, ale i svědkyně... Protože majitelem divadla je její manžel, multimilionář Roarke, ocitá se rázem v šílené palbě médií. Případ je ke všemu složitější, než se zdá, a brzy přibude další zavražděný...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Witness in Death , 2000

PetraN17
17.10.2021 4 z 5

Tak hurá, mám první desítku za sebou, ještě čtyři mě čekají…. Určitě budu ve čtení pokračovat, série mi sedla a každý díl je jiný. V knížkách je namícháno přesně to, co mám ráda :))

georginaa
05.08.2021 4 z 5

Další případ Smrtící... a tentokrát bude Eva přímo u toho. Tím si to vezme víc osobně a půjde tím víc po vrahovi. Neodmyslitelně k ní patří i zámožný Roarke, který se snaží Evu podpořit a zachovat si chladnou hlavu. Jako vždy velice strhující příběh.

jinbr
03.10.2020 5 z 5

Už tady bylo řečeno mnohokrát, výborné příběhy. Tento nebyl až tak moc krvavý, ale na atraktivitě mu to neubralo.
Příběh o mateřské lásce a evolučně daným pudem chránit své potomky i za vysokou cenu. Bylo milé zde vidět, že Eva sice stále měla smysl pro dodržení zákona a určení vraha, na druhou stranu velmi dobře chápala, jak byly pohnutky k vraždě silné a z pohledu matky ospravedlnitelné.
Každý příběh s Evou má nějakou přidanou hodnotu, nějaký podnět, který vás přiměje se zamyslet.

Ajrad1981
01.07.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi před lety podařilo minout, takže se nejednalo o žádné osvěžování paměti, ale o úplně nový zážitek - a ten byl super! S pachatelem jsem se nechytala, s motivem jakbysmet. Zdálo se mi, že je tam tentokrát trochu míň z Evina osobního života, ale nemůžu říct, že by mi to vadilo.

bekule
22.07.2019 5 z 5

Asi jsem tak špatný čtenář detektivek nebo spíš Nora tak dobrá autorka že jsem až do konce netušila kdo je vrah a to jsem tendo díl již před třemi roky četla poprvé.Opět skvělé jako většina dílů, obzvlášť ty ze začátku série.

leonessa
30.06.2019 5 z 5

Z toho, co jsem zatím četla že série "Smrtící...", nejlepší. Zamotané až do konce. Je pravda, že odhalit se vrah dal, náznaky byly. Kniha se četla moc hezky. Jdu na další.

Aymira
10.02.2019 4 z 5

Pro mě úplně první kniha o Evě Dallasové. Nic jsem o ní nevěděla, byla pro mě jako nepopsaný list, ale konečným výsledkem je milé překvapení. Já dokonce ani netušila, že se mám připravit na blízkou budoucnost - přesto mě to při čtení nijak nerušilo a počet androidů, vznášejících se vozidel a jiných vymožeností byl v únosné míře. Samotná zápletka ve stylu Agathy Christie, tentokrát z divadelního prostředí, byla rovněž zajímavá. Vrah byl až do samého závěru těžko odhalitelný a autorka dokonce uměla zahrát na emoční strunu, takže celkový dojem je kladný.

Jessybelle
11.01.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem prostě potřebovala...po jedné hrozně nudné a vlastně nejen proto...já je prostě miluju, NR je moje srdcovka.

TaLu
18.10.2017 5 z 5

Jak já se těšila, až se začtu do dalšího dílu. Dalo by se říci, že se mi po Evě a jejím týmu už stýskalo. Pěkně návyková záležitost - přímo Smrtící.
Tentokráte bylo obtížnější knihu obstarat v podobě pro čtení. Zajímalo by mně, zda se někdo ujme vydávání těchto knih, již jsem psala i do vydavatelství a zatím neuvažují. No nevadí, moje sbírka tím získává na ceně :o)
Příběh nás zavede opět do zajímavého prostředí - herci, divadlo, vražda v "přímém přenosu", Eva s manželem očitými svědky - co víc si můžeme přát. Postupně se vše řádně zamotá, aby náš poručík měl co rozmotávat. A jiskření mezi ústřední dvojicí i v týmu pokračuje. Obdivuji autorku s kolika zápletkami dokáže pracovat, musí mít obdivuhodnou fantazii.
Já se opět skvěle bavila. Doporučuji.

moudivlacek
03.02.2017 5 z 5

Opět skvěle rozehraný příběh poručíka Evy, budete tušit spoustu věcí, ale řádné vysvětlení dostanete až na konci. Už se těším na další díl.

Laf
19.08.2016 5 z 5

Skvělý díl. Jedna vražda se řešila celou knihu a bylo zajímavé sledovat, kde se objevovala vodítka k jejímu vyřešení.

aralka
03.02.2016 4 z 5

Standardní Dallasovka, možná maličko jiná ohledně divadelního prostředí, ve kterém se vraždy staly a taky hodně vtipné dialogy .... při čtení mě už poněkolikáté napadlo, je v některém z předchozích dílů vysvětleno, proč je v budoucnosti takový nedostatek kávy a tabáku? je to zřejmě tím, že v roce 2054 už došly celosvětové zásoby a plantáže zanikly nebo jsou minimální a proto je káva tak drahá, ale je to někde v předchozích dílech vysvětleno? já nemám všechny díly, takže nevím...

helenkan
30.09.2015 5 z 5

Objevila jsem tuhle sérii teprve nedávno a doslova jsem jí propadla.Sice to nečtu podle pořadí,ale vůbec mi to nevadí.Půjčuji si je totiž v knihovně a tam vezmu zrovna tu co mají.Je to skvělé čtení,a já si parádně vychutnávam každý díl.

mmaderova
29.05.2015 5 z 5

Neprodává někdo tuto knihu ráda bych jí sehnala do 200kč plus poštovné nebo osobní převzetí v Středočeského kraje a Prahy. Předem děkuji :)

mariva
02.04.2015 5 z 5

Další výborná detektivka s Evou Dallasovou - divadelní prostředí mi sice zpočátku moc nesedělo, ale to by nebyla Nora Robertsová, aby v každém prostředí nerozjela zajímavý příběh. Tak hurá na další díl...

Januli
01.03.2015 4 z 5

Opět skvělá knížka.

Petulik13
10.01.2013 5 z 5

Doporučuji k přečtení. Opět super kousek z dílny o Evě Dallasové. Napínavé od začátku a zcela nepředvídatelný konec...

lanusinka
25.10.2012 5 z 5

Zatím jeden z nejlepších dílů, opravdu mě bavil