Smrtící rozdělení

Smrtící rozdělení https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1704/bmid_smrtici-rozdeleni-eXx-1704.jpg 5 152 17

Eva Dallasová série

Nejnovější pokračování napínavé detektivní řady z budoucnosti…Poručík Eva Dallasová v nebezpečném boji proti tajným službám. Další pokračování veleúspěšné série Smrtící… známé americké spisovatelky Nory Roberts píšící pod pseudonymem J. D. Robb nás opět zavádí do New Yorku blízké budoucnosti a i tentokrát má pro nás zločin, nad nímž se tají dech. Svérázná policejní vyšetřovatelka Eva Dallasová stojí před zapeklitým případem čtyřnásobné vraždy. Nejde ovšem o nic jednoduchého. Jak se později ukáže, do všeho jsou zapletené tajné služby, technoteroristé, záhadný počítačový virus…a přes hlavní podezřelou, bezpečnostní expertku Revu Ewingovou dokonce i Evin vlastní manžel, miliardář Roarke, který dotyčnou odbornici zaměstnává. A aby toho nebylo málo, zdá se, že do dokonalého štěstí, které Eva s Roarkem prožívají, se vkrádá náhlý stín, který by je mohl rozdělit. Napínavý děj osciluje mezi detektivkou, špionážním thrillerem a milostnou romancí, takže si každý čtenář přijde na své. Navíc přidejte peprné dialogy a humor a dostanete knihu, která bude ozdobou vaší knihovny.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Divided in Death , 2004

regulax
18.10.2022 4 z 5

Napínavé čtení o agentech, někdy až moc matrix, ale vykompenzovaly to další dějové linky hrdinky Evy - co ráda pije kávu :-)

jarkaska
30.08.2022 5 z 5

Další příběh Evy Dallasové. I když tentokrát tam nebylo tolik krvavých vražd, kniha se pěkně četla. Tak zase na další příběh.

lucakuca
02.04.2022 3 z 5

Miluju Roarka, Dallasovou a celý její tým a blízké okolí...
Děsivá hrozba nemusí číhat jen v temných uličkách, ale i v posledních 30 stránkách.
Promiň Evo, snad mě nenakopeš do zadku a odpustíš mi usínání před dočtením, frfněním, že kniha měla úžasný start, ale do cíle se dokutálela skoro bez dechu....
Napravíme to dalším dílem, okej? :-)

georginaa
23.10.2021 5 z 5

Tentokrát jde v případu víc než jen o vraždy. Eva musí čelit špionáži, počítačovému virusu a tajným složkám. Roarke je velice dobrý odborník na elektroniku, ale vypadá to, že i on se bude muset pořádně zapotit.

leonessa
25.07.2019 5 z 5

Další moc hezká.

helenkan
01.08.2018 5 z 5

Další super díl z dlouhé řady skvělé série Smrtících. A zas něco nového z minulosti Evy a Roarka.

Jessybelle
29.06.2018 5 z 5

Jo, prostě jo, zas to byl mazec, jsem ráda, že se rozvíjí vztahy hrdinů, je fajn to sledovat... A každý příběh jiná ves...
Když ji miluješ, není co řešit...

munka
19.03.2018 5 z 5

Skvelý príbeh, zase niečo viacej o minulosti Evy a Roarka.

moudivlacek
17.02.2018 5 z 5

Další povedený díl, tajné služby, teroristi, vraždy nevinných, zneužití blízkého člověka, osobní rozepře mezi Roarkem a Evou, její děsivá minulost - to vše je v tomto příběhu. Naskakuje mi husí kůže, když si pomyslím, že člověk může být velice jednoduchým způsobem zneužit a využit jako zde Reva, a ještě víc mě děsí, že někdo ví o brutálním týrání dítěte a nic se neděje - není přece důležité.
Doporučuji

Laf
11.02.2018 5 z 5

Další skvělý díl. Napínavý od začátku do konce :)

TaLu
12.12.2017 5 z 5

Příběh tentokráte plynul volnějším tempem. Díky tomu jsem mohla ocenit další a podrobnější rozpracování charakterů hlavních i vedlejších postav. Vyšetřování komplikovalo dosud největší nedorozumění mezi Evou a Roarkem. Autorka nás provedla prohlubujícím se rozdělením a naprosto srozumitelně vysvětlila postoje a motivy jejich jednání. Velmi se mi líbilo, jak to oba zvládli. Vzájemná láska je víc, než jakýkoli osobní motiv. Krásně řečeno ústy doktorky Mirové. Rozhovor, ve kterém si Eva s manželem vyjasňují konečné stanovisko a jeden druhého ujišťují o tom, co pro sebe navzájem znamenají, považuji za nejkrásnější místo knihy. Ovšem zločin je opět originální, dojde i na špiony a terčem útoku jsou i blízcí lidé, tentokráte z Roarkova okolí. Takže ani o napětí nejsme ošizeni.

bekule
23.10.2017 5 z 5

Pomsta je vždy špatné řešení. Jeden z nejsilnějších dílů, co se týče vztahu Roarka a Evy. Ukazuje se jisté spojení těch dvou už coby dětí. A ještě strašnější okolnosti Evina utrpení, než doposud tušili.

Terry11
03.07.2017 5 z 5

Vždycky mě potěší, když je v nějaké zahraniční knize zmínka o České republice. A Nora ji má asi v oblibě, protože ji dost zmiňuje. Především tedy Prahu.

Ke knihám této série jsem se už vyjadřovala tolikrát, že mě nenapadá, co jsem ještě opomněla.

mariva
12.11.2014 5 z 5

Špiony sice zrovna nemusím, ale jako další případ Evy Dallasové to bylo docela zábavné čtení.

meinita
04.08.2013 5 z 5

paráda...sice trochu slabší než obvykle, ale také přečtena jedním dechem

ttinecka
25.12.2012 3 z 5

Moje první kniha od této autorky a doufám, že ty další budou lepší :-)

lanusinka
05.11.2012 5 z 5