Každý má motiv

Každý má motiv https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161028/bmid_kazdy-ma-motiv-10U-161028.jpg 5 132 24

Eva Dallasová série

Eva a její kolegyně jsou pozvány na večírek. Skončí tragédií: ve střešním bazénu je nalezena mrtvola mladé herečky. Rozbíhá se vyšetřování a Eva odhalí, že k vraždě mohl mít motiv kdokoli z přítomných, protože oběť se chovala nesnesitelně a všichni se s ní během večera pohádali. Vzápětí však dojde k další vraždě – a Eva se opravdu nemá čeho chytit 1. vydání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Celebrity in Death , 2012

Olga8480
21.08.2022 5 z 5

Skvělá vyšetřovací jízda, kde nechybí napětí, vtip a specifický humor celého týmu.

Marcik7
19.05.2022 5 z 5

Opět téměř nepřerušovaná jízda, akční a promyšlená do posledního detailu. Tentokrát jen decentní a nepříliš časté zmínky o průběhu milostného života Evy a Roarka :)což mi vyhovuje.

Jessybelle
10.01.2022 5 z 5

Původně jsem s Evou chtěla vstoupit do nového roku, ale protože ji čtu popořadě, tak jsem si na tento díl musela malinko počkat.
No a dojmy, tento díl se mi teda moc líbil. Eva je skvělá policistka, tentokrát to proběhlo jako " v rukavičkách", což je i na Evu výkon nemít ani šrám... Rourke je zamilovaný až po uši. Velmi se mi líbilo, kam se posunula Peabodyova a MacNab. Akorát to vykání to malinko kazí, ale za to autorka nemůže.
Je to prima série, která mě asi neomrzí.

moudivlacek
04.10.2021 4 z 5

Jen Eva umí najít drobné střípky, které na pohled nic neznamenají. Jen Eva vyštrachá věci na vraha, že žasnou i její blízcí kolegové i muž Roarke. A co teprve vrah, když zjistí, že Eva nemá se sebou slitování, dokud "její" mrtvý nenajde spravedlnost.
Další úžasný případ s Evou. Už teď se těším na další případ s ní.

lucie2371
27.04.2020 5 z 5

Další skvělý díl ze série o Evě Dallasové!

Česneksmedem
06.02.2020 1 z 5

Nedal jsem to. Je to spíše holčičí detektivka. V těch róbách, make upech a drtičích pachu jsem se ztrácel jak Pražák v lese. Zpočátku to ale tak nevypadalo.
SPOILER!
Nejprve totiž dostal jistý Cecil šupku do kebule a skrze toho vypustil nejen svoji duši. Jeho manželem byl jistý pan Havertoe. Jmenovat se Cecil, tak se asi švihnu pánvičkou do šišky sám.
Pak přišla na pořad dne párty se šampaňským, „hérečkami“ a tlacháním o hovadinách. Co bylo dál, to už nevykecám, páč jsem to trápení utnul. Takže tak.

leonessa
24.11.2019 5 z 5

Skvělá, skutečně do poslední chvíle podezřelí všichni s motivem. Báječné počtení.

helenkan
23.09.2019 5 z 5

Nic jiného než super čtení nejde napsat. A to jejich vtipné popichování mezi sebou.:-) Prostě paráda.

Victory
07.03.2019 5 z 5

Poctivé detektivní vyšetřování, opět skvělý díl!

lifeoptimist
17.02.2019 5 z 5

Bájo jako vždy :-), prostě tohle můžu a líbí se mi, že je to pokaždé jiné a nechápu, kam na ty nápady autorka pořád chodí :-)

Jirulka
11.02.2019 4 z 5

Eva Dal nezklamala.

munka
14.09.2018 5 z 5

Svet filmu a k tomu vražda, dokonca dve. Do deju sa aktívne zapojil aj Summerset, ktorého Eva požiadala o pomoc. To už je niečo. Humorné hlášky, Evine sny. Doporučujem.

TaLu
02.07.2018 5 z 5

Po nějakém tom týdnu jsem si řekla, že se musím zase setkat s Evou. Těšila jsem se, jako bych si naplánovala schůzku s někým známým. Stále čtu sérii popořadě.
Příběh jsem si tedy mohla vychutnat v detailech, protože prostředí a postavy jsem již znala. Podivuhodné je, že mi opravdu nevadí i s mírným odstupem přečíst knihu znovu, což si u některých děl nedovedu ani představit.
A to vnímání do vetší hloubky mi dovolilo vychutnat si například střípek děje, ve kterém Peabodyovou málem sežraly veverky :o))
S obálkami mě začíná smiřovat fakt, že na hřbetu mají stejný obrázek a v knihovně vypadají dobře. Takto rozsáhlá série v mém vlastnictví zatím nebyla a nelituji té námahy se sháněním jednotlivých dílů. Autorku obdivuji a děkuji. Čtenářům doporučuji.

bekule
17.03.2018 5 z 5

Těsně po přečtení knih od Lisy Jackson a Karin Slaughter mě další díl ze Smrtící série utvrdil v tom že právě díky přítomnému, tak typickému humoru mám tuto partu v čele s Evou Dallasovou nejradši.V minulém díle chyběla Peabodyová ,McNab a spol. Tentokrát se většina hlavních postav vyskytovala dokonce ve dvojím provedení, neboť se celý díl motá kolem natáčení filmu o "Smrtícim klonu".Trošku jsem se obávala zjištění kdo bude vrah, protože většina podezřelých mi byla sympatická, ale nakonec to dopadlo přesně jak jsem si představovala.Takže za mě opět velká spokojenost.

TaLu
27.03.2017 5 z 5

Musím říci jedno: přestanu počítat počet dílů a budu věřit, že jich autorka napíše ještě velmi mnoho !
Jednotlivé příběhy na sebe více, či méně navazují a pro mne je to bonus navíc, vždy mám ráda, když mohu sledovat další vývoj postav. A ten vývoj tam je, i když by se mohlo zdát, že vtipné hlášky mezi hlavními hrdinkami (vyšetřovatelkami),jsou stále dokola, a že Eva prožívá se svým mužem život, o kterém si my, obyčejné manželky a matky můžeme nechat jen zdát. Ale ono to tak není. Pod tímto povrchem bouří city, emoce i zbystřený rozum, rozvíjí se další a další případy, občas se poodhalí něco z minulosti popisovaných osob a podobně. Tentokráte nás příběh zavádí i do zajímavého prostředí. Já se opět velmi dobře bavila s každou přečtenou stránkou. Mou oblíbenou postavou je Summerset, protože mezi námi- myslím, že se s Evou potřebují víc, než by byli ochotni přiznat. Popravdě všechny postavy kolem Evy a Roarka jsou tak lidsky sympatické, že chci věřit, že se jim nikdy nestane nic takového, co by nešlo napravit ! !

Laf
14.02.2017 5 z 5

Další díl, který nezklamal. Moc pěkně a čtivě napsané, takže bylo těžké se odtrhávat od stránek.

georginaa
19.03.2016 5 z 5

Peabodyová, nepřipadáte si trapně už jenom v těch růžových kovbojských botách, natož když mi ještě k tomu slintáte na můj nový kabát?.....Jůůů, extra třída, jemný jako máslo.....Kdyby byl jako máslo, už by na mě roztékal.....no prostě zbožňuji Evy hlášky. Vždy se těším z každého dalšího dílu, co z Evy a Peabodyové vypadne, jsou prostě skvělé.

ovpana
05.12.2015 2 z 5

Hezké čtení se zajímavou zápletkou.

zuzepka
13.08.2015 1 z 5

Já jsem se k smrti nudila,náznaky sci-fi reality nemám ráda.

Januli
16.10.2014 4 z 5

Dobré čtení, autorka nezklamala.

J. D. Robb (p)
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Každý má motiv je v