Eskejp

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Michal Majer hledá lásku a naplnění, chce žít dechberoucí příběh. Přesto každý den míří do firmy, kde navrhuje reklamní předměty. Společnost mu dělají prokrastinující dredatý grafik Pixel, ovulující recepční Sylva, vlezdoprdelka Patrik, senior account Alfons a další podivuhodné kancelářské bytosti, s necitelným šéfem v zádech. Uvízne tu Majer až do smrti? Co byste dělali vy, kdyby nešlo o peníze? Dřepěli byste osm hodin denně v kanclu a pinkali si e-maily? Bodavě humorná sonda do životů, které jsme si nevybrali, nominovaná na Magnesia blog roku 2017....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/340430/eskejp-tIo-340430.jpg 4.1110
Žánr:
Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno:, Novela bohemica
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Eskejp

Přidat komentář
Bezkyne9
15. května

Velmi vtipny a lehce cynicky roman, ctivy a snadny. Se zavaznym leitmotivem. Hlubsi myslenky autor rozhodne nebali do pozlatka :) hvezdicku jsem sundala pro misty nastavovany dej, ktery ale na kazde strance rozesmiva (ackoliv obcas lacine), nicemu to nevadi, pokud se tak roman i jeho poselstvi dostane do vetsiho okruhu ctenaru.... :)

Hyaenodon
17. dubna

Super knížka. Po Jak jsem vyhrál válku, Bohatýrské trilogii a Posledním bourbonu čtvrá, u které jsem dostával hýkavé záchvaty smíchu a bylo mi jedno, že znervózňuji okolí čumící do mobilů. Je fakt, že se jednotlivé postavy ke konci trochu vyprazdňují a možná by knize prospělo i drobné zkrácení, ale: super jazyk, špičková grotesknost a podobné typy znám z práce taky.

Mitsuki
27. března

3,5 hvězdičky jsem zaokrouhlila na 4, protože z knížky ve mě přetrvává hlavně pozitivní pocit. Ačkoliv je v ní s velkou nadsázkou vlastně zobrazeno, jak nás likviduje konzumnost společnosti, tak si ten pocit odnáším - velká plus za to, že se člověk u knížky nahlas směje a že nachází troškou souznění. Bohužel mě knížka místy nudila a konec jsem už tak nějak dolouskala, takže bych některé hluché pasáže a ne moc vtipné scény vystřihla a celé to zkrátila, aby celková tragikomičnost více vynikla :-)

Majah68
27. března

Tenhle humor mi sedí, bavila jsem se královsky :)).
Autor na svých stand-upech tvrdí, že smích je archaické vyjádření strachu, v tom případě jsem obří chodící pytel strachu, protože jsem se smála často a hodně :).
Gagy z openoffice jemně protkané moudry alá Jarda Dušek, která všichni známe a málokdo je žijeme.
Díky, bylo to veselé :).

"... snažil jsem se nedrobit zuhelnatělým tričkem,"

bararich8
11. února

Pecka! Něco takového jsem ještě nečetla. Kniha má grády, je napsaná lehce a tak samozřejmě vtipná-autor to má prostě v hlavě a v ruce. Četla jsem hlavně ve vlaku a MHD a spolucestující si určitě myslela, že jsem mimo, jak jsem se u toho nasmála. :)

Janinnka
11. února

Možná půjdu komentářem proti proudu ostatních, ale mě tahle knížka přišla prostě smutná....Ano, bohužel takový je pracovní život většiny z nás,tedy když si odmyslíme určitý druh nadsázky, díky které kniha byla svým způsobem vtipná.Hořká pachuť ale zůstává...

Ewiczka_areebah
13. ledna

z tehle knizky mam dost rozporuplne pocity..na jednu stranu vtipna a s nadhledem psana knizka s par vtipne prehnanymi pohledy na ruzne situace..a chvilemi mi to prislo jako..z donuceni nastavene..ale vlastne me mile prekvapila:)

hermína14
12. ledna

Smála jsem se dost až ke kalendářům na rok 2021... pak to zřídlo, ale na hlasitosti neubralo, což se cení. Možná proto má slam tak krátkou stopáž:), Rimmere. Bridget Jonesová křížená s Guru Duškem, Ajťáky a Martou a Věrou. Ta 4. hvězda je za soudce Ooku...