Erotické příběhy pro indické vdovy

Erotické příběhy pro indické vdovy https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414941/bmid_eroticke-pribehy-pro-indicke-vdovy-XWc-414941.jpg 4 96 25

Nikki je něco málo přes dvacet let, žije v Londýně, pracuje v baru a jako dcera indických přistěhovalců se většinu života snažila budovat vlastní identitu nezávislou na kulturních kořenech a víře své rodiny. Po smrti otce ji rodinná finanční situace donutí přijmout místo vyučující v sikhské čtvrti na londýnském předměstí. Než se naděje, stojí před skupinou sikhských vdov, které se touží učit anglicky, a ne tvůrčí psaní, jak původně Nikki předpokládala. Prostředníkem se ženám stane erotická kniha, díky níž postupně odhalují své fantazie, tajemství i vzpomínky. Barvitý, dojemný i zábavný příběh z prostředí londýnské sikhské komunity vypráví o síle přátelství, rodině a víře, bourá tabu a ukazuje, že pod odloupnutou slupkou se může nacházet poklad stejně jako odporné tajemství, jež mělo zůstat pohřbené navždy…... celý text

Literatura světová , Romány , Rodina

Vydáno: , Argo

Erotic Stories for Punjabi Widows , 2017

ŠárkaK
18.11.2019 4 z 5

Určitě stojí za přečtení, trocha erotiky, humoru, tragédie, romantiky i napětí. Ale hlavně se dočtete o indických tradicích.

Souteska
03.11.2019 5 z 5

Zajímavý nápad, mě to nadchlo! Nestálo by za to zamyslet se, jak pár peprných vyprávění může probudit novou jiskru ve zdánlivě vyhaslých mužích a ženách? A proč by starší vdovy či nějaká jiná skupina už neměla mít erotické touhy? Za mě palec nahoru, je mi jedno, jestli je to ve škatulce erotický, společenský nebo jaký román, prostě je to vtipné, čtivé, a pro mě osobně hluboce k zamyšlení z výše uvedených důvodů:-)

KKlara
28.10.2019 2 z 5

Ani erotika, ani společenský román, tak nějak splácané dohromady. Za mě promarněná šance. Přitom život Sikhů by byl tak zajímavý, jejich komunita v Londýně také, (ne)naplněné sny indických žen také, domluvené sňatky také. Ale tady bylo od všeho něco a vlastně nic. Dočetla jsem, ale jsem zklamaná, moc jsem se na knihu těšila.

Ivuska.09
05.10.2019

Musím říct, že se mi vlastně kniha líbila. Je to takový jiný erotický román, který je postaven na několika důležitých hodnotách, které nemusí být v každé společnosti běžné. Mimo to v něm najdete prvky feminismu, takže pokud takovou literaturu vyhledáváte, jistě budete mile překvapeni.

Jizi
29.08.2019 4 z 5

Zábavné a zajímavé vyprávění z londýnské sikhské komunity, prostředí, o kterém jsem nevěděla zhola nic a teď vím alespoň něco.
Jistě, je to pořád jen oddechové, lehké čtení, ale bavily mě postavy, bavil mě jejich svět a bavilo mě trávit s nimi čas. Těšilo mě, že jsou pro změnu hrdinkami knihy ženy, o nichž společnost v podstatě už vůbec neuvažuje, protože jim v jejích očích už dávno ujel vlak a že ukazují, že to tak vůbec není. To, že člověk stárne, neznamená, že přestává existovat a minimálně Arvinder si nejde nezamilovat.
Rozdíl mezi tím, co jsem od knihy čekala (nic) a co se mi dostalo (docela dost) je tak velký, že to vystačí na čtyři hvězdy.
A ta obálka! Ta je prostě boží.

erotika

Balli Kaur Jaswal
singapurská
2019  76%Erotické příběhy pro indické vdovy
2020  68%Nečekaná dobrodružství sester Šergilových

Kniha Erotické příběhy pro indické vdovy je v