Kazatel

V pobřežních skalách poblíž švédského městečka Fjälbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka. Pátrání po ní je bezúspěšné a policie se obává, že ji potkal stejný osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217921/big_kazatel-1eH-217921.jpg 4.2677

Kniha Kazatel

SuperSojka

Stylisticky průměr, hodně klišoidních popisů a obratů. Detektivní zápletka ale napínavá a zajímavá.

mataj
27.12.2021

Celkem příjemná detektivka se zajímavým námětem a
nechybí ani správná dávka napětí. Mám v plánu přečíst i ostatní díly této série.

Kubajzz
29.11.2021

Druhý díl je snad ještě lepší než první. Asi Camillu Läckberg zařadím mezi mé oblíbené autory :-) Knížku určitě doporučuji a jdu na další díl.

adulik23
07.08.2021

Tak ako aj prvý diel aj tento druhý sa dobre čítal, zaujímavý námet, konečne sa mi podarilo uhádnuť, kto bude vrah :))

LucieToj
15.07.2021

Příjemné čtení. Čtivě napsané. Občas mi dělá Př problém orientovat se v postavách. Je jich hodně.

Cuprinka
09.05.2021

Na knihy této autorky se člověk musí soustředit, je zde hodně jmen a postav. Moc se mi její styl líbí. Těším se na další díl. Doporučuji!

Janík61
22.04.2021

Moc dobrá detektivka, doporučuji.

LuLuLu
09.04.2021

Velice dobrá a napínavá detektivka. Velmi dobře autorka vykreslila rodinné vztahy a vraha skutečně odhalila až na posledních stránkách - do poslední chvíle jsem byla zmatená a nemohla určit, kdo činy spáchal. Velmi zajímavý byl také hlavní motiv pachatele.