Kazatel

V pobřežních skalách poblíž švédského městečka Fjällbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40248/kazatel-vaD-40248.jpg 4.3500

Erika Falcková & Patrik Hedström (2.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

Predikanten (2004)

Kniha Kazatel

Lalina3

Dobrá detektivka, ale čekala jsem maličko víc.
Prostředí i postavy jsou krásně vykreslené, líbí se mi nahlédnutí do soukromí všech postav v knize - i když to třeba s případem nemá co dělat. Čtení jsem si užila, autorka prostě umí psát. Ale jak říkám, čekala jsem podle hodnocení víc.
A není nad to, udělat si na papír rodokmen... Bez něj bych v knize byla úplně ztracená :D

NADEI

Trošku slabší díl, trvalo mi než jsem se zorientovala v postavách začínajícím na J, ale i tak se mi knížka líbila.

Pauvka

Musim rict, ze prvni dil serie me nadchl vice. Delalo mi problem zorientovat se mezi muzi se jmenem na J. . Vraha jsem hadala na nekoho jineho jako :) urcite sahnu po dalsim dile, protoze me zajima dejova lina s Annou a porod :)

Bára91

Super překvápko! ????

Princezna_V

Bohužel trvá polovinu knihy než si je člověk opravdu jistej, kdo je Jakob, Johannes nebo Johan.

dagi

Moje první kniha od této autorky. Líbila se, jen jsem se ztrácela v postavách (bylo jich dost a navíc, podobná jména). Ale jak vidím, nebyla jsem sama :). Nicméně mě to neodradilo, k autorce se určitě ještě ráda vrátím.

terinkha

Druhý díl s Erikou a Patrikem. První byl fajn a konečně jsem se dokopala k rezervaci v knihovně, abych si přečetla další...Líbí se mi postupné odkrývání charakterů hlavních postav, celkově vyšetřování no a rozuzlení - tipla jsem si to správně a pozadí zločinu je teda super psycho...
Za mě celý 4 hvězdy, Camilla mi svým stylem psaní fakt sedí.

kahuda01

Za mne je druhý díl lepší než první. Postav by mohlo být méně, ale jinak se kniha čte dobře.