Vzpomínky na Eriel

Vzpomínky na Eriel https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131977/bmid_vzpominky-na-eriel-qa4-131977.jpg 4 46 12

Eriel série

Někdy se stane, že do něčího života vstoupí bytost a navždy jej uchvátí. Zapomenout pak už není možné. Takový člověk se v srdci nastálo usídlí. I když fyzicky zůstane jen krátce a pak nenávratně odejde, v mysli stále existuje a vzpomínka zůstává živá do posledního dechu. Spolu s hlavní hrdinkou příběhu pátráme po záhadném životě a smrti (?) její přítelkyně z dětství.... celý text

PetraBery
06.09.2020 4 z 5

Zajímavá zvláštní kniha, opředená tajemstvím. Proč byla Eriel již od dětství tak odlišná a co se opravdu před 10ti lety stalo? Audrey s novými přáteli hledá vodítka, jak odhalit minulost. Příběh psaný lehkou rukou, dobře čitelný, co mi vadilo, bylo dost chyb, za což nemůže autorka.

YA-girl
30.04.2020 3 z 5

Děj byl velice napínavý, rychle jsem se nechala vtáhnout a dychtivě obracela stránky, abych se co nejdřív dověděla aspoň něco. Autorka umí skvěle udržovat napětí, protože otázek a tajemství přibývalo - a odpovědi nikde :). Co mě však při čtení rušilo, bylo neuvěřitelné množství chyb a překlepů - nejsem hnidopich, všichni se občas přepíšeme nebo spleteme, ale chyba snad na každé stránce...? :-( A s postupem času mi začínalo vadit i zvláštní chování hlavní hrdinky - bylo pro mě hůř pochopitelné, nekonzistentní, jakoby neodpovídalo tomu, co se tam dělo (nebo spíš nebyla si schopná udržet nějaký svůj názor a své chování do příští kapitoly). Ale jelikož jsem se i přes to všechno na konci knihy nemohla dočkat druhého dílu, vyvážím to pozitivní s tím negativním a ohodnotím román průměrnými třemi hvězdičkami :).

Afka
09.05.2019 3 z 5

Knížka není špatná, ale je to kniha vyloženě pro mládež. Kdybych mi bylo 16, dala bych asi plný počet.

Vakalik
06.04.2019 3 z 5

Byla jsem v knihovně a vyloženě chtěla něco od této autorky. Znám pár jejích knih, které jsem sice ještě nečetla, ale mají výborné hodnocení. V knihovně byla k dispozici jen tato kniha. Prvních pár kapitol jsem si myslela, jestli nečtu knihu od nějaké jiné Petry Stehlíkové, jelikož jsem si neuměla dát dohromady to vysoké hodnocení a jaké si vyprávění o puberťácích. Ne že by mě kniha nebavila, ale očekávala jsem od ní něco jiného. Třičtvrtě knihy jsem četla jen proto, že zásadně knihy neodkládám a dávám jim šanci až do samého konce. Zde se to vyplatilo, protože na konci se děj konečně rozjel. Ač jsem byla většinu knih přesvědčena, že druhý díl už číst nebudu, po přečtení až do konce jsem si musela druhý díl jít půjčit.

Dandy1
20.12.2018 2 z 5

Tohle mě totálně zklamalo. Občas si přečtu i knížku pro mladistvé, ale tahle mě opravdu nebavila. Je moc předvídatelná. A vlastně ani nemá konec. Ale náctiletým se určitě libit bude. Jsou tam krásně popsány jejich myšlenkové pochody a starosti.

Allla9
25.03.2018 5 z 5

Napínavé,napínavé, napínavé ...... Ještě, že mám i pokračování. Opět plný počet hvězdiček.

ditul
20.03.2018 5 z 5

Tak tohle se mi ještě nestalo, nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout a mám ji přečtenou téměř za jeden den.. Jdu hned rozečíst druhý díl, škoda, že den nemá víc hodin... ;)

Lumíček
19.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Výborný nápad, stránky jsem hltala a kdyby to šlo přečetla bych na jeden nádech. Střídá se tu tajemno, radost, smutek, láska i vtip. Tohle mě prostě baví a těším se na další díl :)

oskli
04.08.2016 5 z 5

Po přečtení Naslouchače jsem chtěla od autorky zkusit něco dalšího. Trochu mě překvapilo, že tahle kniha je z kategorie Young Adult, ale kniha mě bavila i tak (ač do této kategorie už dlouho nespadám :-D ). Na léto jo to ideální pohodové čtení, hlavní hrdinka je sympatická a ostatní postavy dodávají knize šťávu. Občas (hlavně ke konci) už mi přišel děj trochu moc ulítlý mimo realitu, ale i přesto vyrazím do knihovny pro druhý díl :-)

kneslova
26.05.2016 5 z 5

Nemohu si pomoci, skvěle napsané, takové mysteriózní čtení. Velice zvláštní kniha...

Novali27
25.11.2013 5 z 5

moc pěkné čtení i když jsem čekala nějaké rozuzlení na konci :-D ale třeba bude pokračování

felisa
28.10.2012 5 z 5

Velice poutavý příběh plný napětí, místy až děsivý, se zajímavou zápletkou. Čtenář čeká do posledního okamžiku na rozklíčovaní a závěrem je překvapen.