Vzpomínky na Eriel

Někdy se stane, že do něčího života vstoupí bytost a navždy jej uchvátí. Zapomenout pak už není možné. Takový člověk se v srdci nastálo usídlí. I když fyzicky zůstane jen krátce a pak nenávratně odejde, v mysli stále existuje a vzpomínka zůstává živá do posledního dechu. Spolu s hlavní hrdinkou příběhu pátráme po záhadném životě a smrti (?) její přítelkyně z dětství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/131977/vzpominky-na-eriel-qa4-131977.jpg 4.522

Eriel (1.)

Romány, Literatura česká
Vydáno:, Repronis

Kniha Vzpomínky na Eriel

Afka

Knížka není špatná, ale je to kniha vyloženě pro mládež. Kdybych mi bylo 16, dala bych asi plný počet.

Vakalik

Byla jsem v knihovně a vyloženě chtěla něco od této autorky. Znám pár jejích knih, které jsem sice ještě nečetla, ale mají výborné hodnocení. V knihovně byla k dispozici jen tato kniha. Prvních pár kapitol jsem si myslela, jestli nečtu knihu od nějaké jiné Petry Stehlíkové, jelikož jsem si neuměla dát dohromady to vysoké hodnocení a jaké si vyprávění o puberťácích. Ne že by mě kniha nebavila, ale očekávala jsem od ní něco jiného. Třičtvrtě knihy jsem četla jen proto, že zásadně knihy neodkládám a dávám jim šanci až do samého konce. Zde se to vyplatilo, protože na konci se děj konečně rozjel. Ač jsem byla většinu knih přesvědčena, že druhý díl už číst nebudu, po přečtení až do konce jsem si musela druhý díl jít půjčit.

Dandy1
20.12.2018

Tohle mě totálně zklamalo. Občas si přečtu i knížku pro mladistvé, ale tahle mě opravdu nebavila. Je moc předvídatelná. A vlastně ani nemá konec. Ale náctiletým se určitě libit bude. Jsou tam krásně popsány jejich myšlenkové pochody a starosti.

Allla9
25.03.2018

Napínavé,napínavé, napínavé ...... Ještě, že mám i pokračování. Opět plný počet hvězdiček.

ditul
20.03.2018

Tak tohle se mi ještě nestalo, nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout a mám ji přečtenou téměř za jeden den.. Jdu hned rozečíst druhý díl, škoda, že den nemá víc hodin... ;)

Lumíček
19.02.2018

Skvělá kniha. Výborný nápad, stránky jsem hltala a kdyby to šlo přečetla bych na jeden nádech. Střídá se tu tajemno, radost, smutek, láska i vtip. Tohle mě prostě baví a těším se na další díl :)

oskli
04.08.2016

Po přečtení Naslouchače jsem chtěla od autorky zkusit něco dalšího. Trochu mě překvapilo, že tahle kniha je z kategorie Young Adult, ale kniha mě bavila i tak (ač do této kategorie už dlouho nespadám :-D ). Na léto jo to ideální pohodové čtení, hlavní hrdinka je sympatická a ostatní postavy dodávají knize šťávu. Občas (hlavně ke konci) už mi přišel děj trochu moc ulítlý mimo realitu, ale i přesto vyrazím do knihovny pro druhý díl :-)

kneslova
26.05.2016

Nemohu si pomoci, skvěle napsané, takové mysteriózní čtení. Velice zvláštní kniha...

Petra Stehlíková

Petra Stehlíková