Energie země

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je pokračováním titulu "Přírodní magie" od téhož autora. Uvádí další techniky přírodní magie. Přibližuje svět tajemných sil, vycházejících ze systému čtyř živlů: ohně, vzduchu, vody a země, které se lidé snažili od pradávna ovládnout. K tomu používali řadu médií z přírodního prostředí: kameny, hvězdy, sníh, svíčky atd.....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102041/energie-zeme-102041.jpg 44
Vydáno, Vodnář
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Energie země

Přidat komentář
cernydrak
19.10.2018

Tato kniha je úžasná, ale raději mám vydání od GRADY.

fvalek
19.10.2018

Cunninghamovy knihy jsou příšerně strohé, i když tuhle zachraňuje to, že je specializovaná přímo na energie země, takže se Scott více rozepsal. Musím pochválit, že kromě teoretických informací, které v tomhle magicko-ezoterickém odvětví bývají silně nepodložené a "nedokázatelné", se věnuje i praktickému popisu rituálů a magie. Další velké plus je, že kromě samotných energií země, což asi každého jako první napadnou živly, se věnuje i dalším tématům a přírodě celkově, jako třeba kamenům, bylinkám apod.

Bohužel musím podotknout, že Scott Cunningham nepatří mezi nejlepší autory. Jak píši výše, na jednu stranu je velmi strohý a na druhou stranu jsou jeho názory dost pochybné... Můžu doporučit si ke každému dílu od Cunninghama přečíst i stejné téma od někoho jiného a informace porovnat, nebo alespoň s internetem, protože nedokáži říci proč, ale Cunningham na mě v tomhle doopravdy nepůsobí dobře.