Energie krystalů

Energie krystalů https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38128/energie-krystalu-38128.jpg 4 8 2

V této knize naleznete 150 praktických tipů, jak vám mohou krystaly ozdravit a nabít energii mnoha nejrůznějších oblastí života. Krystaly poskytují ochranu před negativními energiemi, a vytvářejí z vašeho domova ještě vhodnější místo k žití. V práci například můžete dosáhnout úspěchu s krystalickou energií zlatého topazu a internetové viry zahánět malachitem, kterým obkroužíte počítač. A láska...? Po té touží každý; krystaly s vibracemi lásky umějí přilákat do vašeho života partnera nebo vylepšit stávající vztah...... celý text

sira
26.03.2017

Zajímavá kniha, která ukazuje další použití krystalů. Není třeba mít znalosti o krystalech, v knize jsou vždy u jednotlivých krystalů uvedeny základní vlastnosti. Použití krystalů je zde uváděno tématicky - např. elektrosmog, nachlazení, vyrovnanost apod. a u každého tématu je rozepsán jeden hlavní krystal a dále několik alternativních.

Mišmiš
06.03.2017 4 z 5

Pro mě kniha splnila očekávání. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných rad. Jedná se spíše o základní rady a informace.

kameny okultismus krystaly esoterismus, ezoterika

Mary Lambert
britská, 1951