Encyklopedie pohlavního života 10-13 let

Encyklopedie pohlavního života 10-13 let https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81386/bmid_encyklopedie-pohlavniho-zivota-10-1-9ZB-81386.png 4 18 4

Encyklopedie zpracovaná čtyřmi francouzskými lékaři - odborníky nabízí poučený pohled na lidskou sexualitu a její problémy jak z vědeckého, tak vztahového hlediska.

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Slovart (ČR)

Encyklopédie de la vie sexuelle , 1989

Vlk.kh
Vlk.kh
14.02.2021 5 z 5

Jak už tu bylo uvedeno, v pubertě jsem nadšeně čerpal teoretických znalostí z této knihy - k pozdějšímu praktickému bádání :-)

draka
draka
21.08.2020 5 z 5

Na jedné letní dovolené jsem se svými i dětmi přátel, vyrazil na nákup do blízké obce. V obchodě byla i knižní nabídka. Než jsme nakoupili proviant, tak jsme prolistovali nabízené knihy a jedno z dětí drželo tuto encyklopedii v rukách a nahlíželo do ní. Vzal jsem ji a beze slova vložil do košíku. Ještě teď vidím ty nevěřícně vykulené oči. Po zaplacení jsem knihu předal s tím, že je pro všechny. Cesta zpátky byla delší, děcka se za mnou loudaly, musely se neustále popohánět. Poučná publikace s pěknými obrázky od početí až ke zrození.

andrea7191
andrea7191
03.03.2020 5 z 5

Jako puberťák jsem tuto celou sérii měla moc ráda.

Mr.Fox
Mr.Fox
28.10.2018 4 z 5

Poučná i pro dospělé. Oproti dnešním publikacím stručná a jasná. Jednoduchá grafika. Dospělým poslouží jako návod, jak vhodně prezentovat dané téma svým dětem. Dětem zas k rychlému nalezení odpovědí na otázky, na které se bojí zeptat.

sexuální výchova

Autoři knihy