Encyklopedie Agathy Christie: život, dílo, postavy, adaptace

Encyklopedie Agathy Christie: život, dílo, postavy, adaptace https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29547/bmid_encyklopedie-agathy-christie-zivot--WSF-29547.jpeg 5 25 7

Zevrubný životopis Agathy Christie, přinášející nový pohled na spisovatelčino tajemné zmizení v roce 1926. - Detailní přehled všech detektivních románů, povídek a povídkových souborů s nástinem zápletky… a bez prozrazení rozuzlení! - Medailonky nejvýznamnějších a nejoblíbenějších postav. - Podrobné informace o divadelních, filmových a televizních adaptacích a o význačných hercích, kteří postavy z autorčiných detektivek nezapomenutelně ztvárnili. - Množství ilustrací, reprodukcí vzácných knižních obálek, plakátů a snímků z filmů.... celý text

Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Knižní klub

The Complete Christie: An Agatha Christie Encyclopaedia , 2000

Opatov
Opatov
09.02.2019 5 z 5

V tehle knize je uplne vsechno. Fantasticka kniha pro fanousky Agathy Christie.

Medunka22
Medunka22
15.12.2018 5 z 5

Jako fanouškovi Agathy mi tato záležitost nesmí v knihovně chybět.

zuzi1162
zuzi1162
22.10.2014 5 z 5

Jednoduše perfektní souhrn díla. Povinné mít v knihovně pro každého milovníka AC.

wikiniki
wikiniki
18.02.2014 5 z 5

Pěkně zhrnutý život, dílo a literární postavy. Všechno je pěkně přehledné a rychle dohledatelné. Jak tu píšou ostatní - ideální "příručka" k dílům Agathy.

marqetka
marqetka
14.02.2013 4 z 5

Je to spíše příručka, vhodná k nahlédnutí při čtení některé z knih A. Christie. Samostatně spíše nečitelná.

Selinute
Selinute
10.11.2012 5 z 5

Naprosto všechno co chcete větět o A. Christie. Jsem ráda, že ji mám.

LenaBil
LenaBil
30.03.2011 5 z 5

Tato kniha je opravdu poklad pro všechny milovníky této skvělé spisovatelky. Líbí se mi přehledné uspořádání, stručný životopis, stručně popsané každé jednotlivé dílo a povídka, bez prozrazení rozuzlení... Dále jsou ucelené charakteristiky jednotlivých postav typických pro díla Agathy Christie a na závěr filmová a divadelní zpracování jejích knih.

spisovatelé Agatha Christie

Autorovy knížky