Emoční inteligence

Emoční inteligence https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147056/bmid_emocni-inteligence-Umd-147056.jpg 3 7 2

Chtěli byste umět lépe ''číst'' druhé lidi? Výborně vycházet s kolegy, partnerem, přáteli i dětmi? Cítit se svobodně a spokojeně? S jistotou zvládat konflikty v práci i osobním životě? Emoční inteligence se na škole neučí, přesto je pro spokojený a úspěšný život velice důležitá. Tato knížka vám pomůže výrazně rozvinout emoční a pozorovací schopnosti. Dozvíte se, jak si uvědomovat sebe sama, jak zacházet se strachem a obavami, ale také jak navazovat kontakty a lépe komunikovat s ostatními. Odhalíte své silné a slabé stránky a dočtete se, jak s nimi nakládat. Konkrétní cvičení, řada příkladů a mnoho dalších informací vám pomůžou, abyste se snáze vypořádali s vlastními pocity i s projevy emocí ostatních a uměli o nich komunikovat. Natrénujte si právě ty schopnosti, které jsou nezbytné pro profesní úspěch a naplněný osobní život. Naučte se nakládat s dobrými i špatnými pocity (jak je rozvíjet a využívat).... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

Emotionale Intelligenz , 2007

Kexina
04.04.2016 3 z 5

Při zběžném prolistování v knihkupectví mě kniha zaujala, méně už při samotném čtení.
Nemohu říct, že by to byla špatná kniha, určitě jsem si z ní pár věcí vzala, ale v některých momentech kniha počítá jen "s jednou správnou odpovědí", což ji bohužel poněkud ubírá.
Nicméně kdo si chce trochu srovnat vlastní prožitky a pocity, tohle může být dobrý začátek.

ladyba
08.06.2015 4 z 5

V celku zajímavý vhled do emoční inteligence, ovšem Goleman je Goleman.

Autorovy knížky

2010  66%Emoční inteligence