Emily Vichrná a hrad v mlze

Emily Vichrná a hrad v mlze https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371390/bmid_emily-vichrna-a-hrad-v-mlze-QAg-371390.jpg 4 30 7

Emily, která se ve vodě proměňuje v mořskou pannu, je ve svém novém domově na tajném ostrově, kde spolu žijí mořští a suchozemští lidé, naprosto šťastná. Jednoho dne však najde v písku na pláži prsten, nasadí si ho a… Neptun, vládce moří, začne strašlivě zuřit. Prokleje ji a z ostrova vyžene. Rozbouřené moře Emily zanese k tajemnému hradu v mlze. Co se v něm skrývá? A proč Neptun tolik běsnil? Co může být na nalezeném prstenu tak zvláštního?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emily Windsnap and the Castle in the Mist , 2006

slay_girl
07.01.2024 4 z 5

skvělý. (hned jsem se začetla).

Lovehorses365
01.02.2023 5 z 5

Nejlepší díl z téhle série.
Velice doporučuji.

buffy5235
22.01.2022 2 z 5

Kniha se mi celkem líbila, zápletka byla o neco lepší než v předešlých dílech. I tak to ale není nic moc.

TheMelorry
10.12.2021 4 z 5

Po trochu slabším druhém dílu opět moc příjemné čtení. Série o Emily je milá, čtivá, s krásnými ilustracemi (ocenila bych barevné). Jde o spojení kouzel, pohádkové příběhu, trochy tajemna a akce. Jsem si jistá, že mladší čtenářky budou z příběhů o mořské panně nadšené.

Barabora
04.02.2021 2 z 5

Dala jsem Emily ještě jednu šanci a nebylo to tak špatně. Dala bych 4/10.

orangerose
22.05.2019 5 z 5

Další pokračování Emily Vichrne, pěkně akční díl, bavil mne :)

princesse
29.10.2018 5 z 5

Čteme s dcerou. Každá zvlášť a dcera má již v seznamu pro Ježíška poslední díl, takže se těšíme na dárek obě dvě. Ani tento díl nezklamal, milé čtení pro malé čtenářky, ale neurazí ani dospělou. S chutí si přečtu i další díl a dobrodružštví Emily.